Tanıtım EMEK SKYBLOCK PLUGİN PAKETİ

MinecraftTR 3,160 Konusu 18,185 Mesajı ve 5,477 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Shannara

Yeni Üye
Konu Sahibi
7 Haziran 2019
11
2
6
EXP
72.5
PLUGİN PAKETİ %80 TÜRKÇEDİR DETAYLI ANLATIM İÇİN VİDEO HAZIRLANMIŞTIR UMARIM BEĞENİRSİNİZ
SKYBLOCK PLUGİN PAKETİ GENEL SİSTEMLERİ

-ADA ENVOY
-ADA FLY
-AÇIK ARTIRMA
-ENVOY
-GÖREV
-RANK
-SIRALAMA

SKYBLOCK SPAWN

3368

VİP

Ekli dosyayı görüntüle 3375

KASA

3372

WARP

3373

TANITIM VİDEOSU:

Ekli dosyalar

Shannara

Yeni Üye
Konu Sahibi
7 Haziran 2019
11
2
6
EXP
72.5
Güncellemeler
Epiklava Skyblock Plugin Paketi
☑ Sanal Market eklendi
☑ Rütbeler ve kitleri ayarlandı
☑ Menüler Yenilendi
☑ Hatalar giderildi
☑Madenci sistemi emek sunucuyu bozduğundan kaldırdık
☑Levelli Fırın sistemi eklendi
☑Şans spawnerı eklendi
☑ Sayı tahmin ve çekiliş eklendi

Ensar Kerim

Yeni Üye
22 Ekim 2019
29
7
0
EXP
0
Discord
Ensar#6433
Paket güzel ancak geliştirilebilir geliştirip satmayı deneyebilirsin. ama bunlara dikkat et mapler aşırı alıntı buildin kötü ise bir şey demem benimde berbat :) ama daha az bilinen güzel mapler bulursan daha çekici olur menüleride klasik değil yenilikçi yaparsan örneğin kafa gibi şeyler kullanıp müşteriyi çekebilirsin paralı eklentilerde ekleyip paketi güzelleştirebilirsin İnternette leakları var zaten kolay gelsin :)

3636

• Beğen
Tepkiler: Shannara

Shannara

Yeni Üye
Konu Sahibi
7 Haziran 2019
11
2
6
EXP
72.5
Paket güzel ancak geliştirilebilir geliştirip satmayı deneyebilirsin. ama bunlara dikkat et mapler aşırı alıntı buildin kötü ise bir şey demem benimde berbat :) ama daha az bilinen güzel mapler bulursan daha çekici olur menüleride klasik değil yenilikçi yaparsan örneğin kafa gibi şeyler kullanıp müşteriyi çekebilirsin paralı eklentilerde ekleyip paketi güzelleştirebilirsin İnternette leakları var zaten kolay gelsin :)

Ekli dosyayı görüntüle 3636
Nerden alıntı anlamadım göster bana o mapleri sana paketi hediye edicem spawn özel yapım