Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Paylaşım En gelişmiş Skyblock eklentisi sizce hangisi? Yorumlara Bekliyorum!

Elmas madencisi.
Discord
Sillage#7105
Öncelikle merhaba. Bugün Skyblock eklentileri hakkında konuşalım. Ne kadar iyi veya gelişmiş olduğu herkese göre değişir. Ben kendi
yorumlarımı yapacağım.

1-) ASkyBlock

Neredeyse sunucu sahibi olan olmayan herkesin bildiği ve büyük bir kitlenin kullandığı ve bence artık klasikleşmiş bir eklenti. Tabiki güzel
yanları var ancak artık kendine özel bir yanı kalmadı. Çünkü tüm Skyblock eklentilerinde artık aynı özellikler mevcut.

2-) İridium Skyblock

Bu benim önerdiğim ve yapmakta olduğum sunucumda kullandığım bir Skyblock eklentisi. Sebebini de şöyle açıklayayım içerisinde çok farklı şeyler var.
Ada boyutunu vesaire yükseltebiliyoruz. Kendine özel bir yükseltme sistemi var. Örneğin ada içerisinde görevlerle kazandığımız kristallerle
tarım hızlandırma vb. yükseltmeler alabiliyoruz. Bu eklentiyi kullanan bilir zaten. Güzel bir eklenti.

3-) FabledSkyBlock

Bu eklentiyi hiç kullanmadım. Ancak tanıtımlarını izleyerek anladığım kadarıyla bu da güzel bir eklenti. Fiyatı 15$ olarak görünüyor. Tanıtımlarına baktığım kadarıyla diğer eklentilerde olmayan özellikleri var. Yani 15$ değer diyebiliriz.

Benim bildiğim Skyblock eklentileri bunlar. Yukarıdakiler benim yorumlarım. Gerçekte hiçbir karşılığı yok. Sizin de yorumlarınızı bekliyorum. Böylece eklenti arayan arkadaşlar için güzel bir konu olur.

#PÖH
PREMIUM
Discord
KR1PT0N PÖH#5634
Önerim FabledSkyblock kullanmak en iyisi odur fakat
messages dosyası 4 bin satır civarlarında.

Elmas madencisi.
Discord
FabledSkyBlock Songoda ekibini seviyorum

Seçkin madenci.
Discord
Requlogia Minecraft Hizmetleri
En iyi cevaplar
19
Discord
RequaizeN#6522
Bence en sağlam skyblock eklentileri Bentobox ve SuperiorSkyBlock.
1.8 bir sunucunuz varsa SuperiorSkyBlock, 1.15 - 1.16 bir sunucunuz varsa da BentoBox kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Eklentiler:

Bakır madencisi.
Discord
ted#8580
Eudaki askyblock forkları. Fiyatları yüksek fakat başarılı

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
İridiumSkyblock

Bakır madencisi.
Discord
ted#8580
1626100724593.png
askyblock forklarında [] daha fazla özellik ve daha büyük bir oyuncu kitlesini kaldırma şansınız var.

Son düzenleme:
Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
3
Discord
Arda Mert Tezel#0001
Şahsi düşüncemi sorarsan FabledSkyBlock gereksiz para onu almaktansa SuperiorSkyBlock kullanmak daha güzel olabilir şahsen kendi açacağım sunucuda da ben SuperiorSkyBlock kullanacağım. ASkyBlock kullanacaksanız eğer bir sürü skript gerekir diğer sunucuların plugininde olan özellikleri eklemek isterseniz. İridium Skyblock ise daha önceden hiç bir tecrübem olmadığından dolayı bir yorum yapamayacağım. Yine de sizin kararınız.

İyi Çalışmalar.