minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Paylaşım { G - SK } | Oyun Modu Sistemi v1.0 |

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Ben Kesinlikle Kullanın Diye Yalvarmıyorum, İşine Gelen Kullansın.

Basit ve kısa derken övüyordum. Gereksiz dememin sebebi zaten essentials'da var ve skripti az çok bilen birisi aynısını çok rahat yapabilir. Sonda yine ekleme yaparak essentials kullanmıyorsanız kullanışlı olabilir dedim. Kolay olması için böyle yaptım derken onu anlayamadım. Argümanlı versiyonunu yapsanda yine aynı şey olacak. Madem amacın kolay düzenlenebilir yapmak o zaman bir options kısmı eklersin olur biter. Veyahut bir config dosyası da olabilir.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Basit ve kısa derken övüyordum. Gereksiz dememin sebebi zaten essentials'da var ve skripti az çok bilen birisi aynısını çok rahat yapabilir. Sonda yine ekleme yaparak essentials kullanmıyorsanız kullanışlı olabilir dedim. Kolay olması için böyle yaptım derken onu anlayamadım. Argümanlı versiyonunu yapsanda yine aynı şey olacak. Madem amacın kolay düzenlenebilir yapmak o zaman bir options kısmı eklersin olur biter. Veyahut bir config dosyası da olabilir.
Bu konuda haklısın, Ama Kısa Bir SK Zaten, Gereksiz OPTİONS Olur :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Burak. Sen, Farkındaysan Hala Birilerini Karalamaya Çalışıyorsun. Sırf İçindeki Hırs Yüzünden. Bu Skripti Kendim Yaptım, İnan İnanma Umrumda Bile Değil.
Ama Bu Hırsından Vazgeç. Az Bişey Java Öğrendin, Hemen Yükseldin.
Sen ciddimisin ya ? adam coviaki ekibini kurmuş java öğrendin yükseldin demek ayrı saçma :D sende zaten skript öğrendin yükseldin discordda görüyoruz :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sen ciddimisin ya ? adam coviaki ekibini kurmuş java öğrendin yükseldin demek ayrı saçma :D sende zaten skript öğrendin yükseldin discordda görüyoruz :)
Emre, Sende CoviAki'de, Yetkili Oldun Yandaşcısı Oldun. Noldu ? Burak Bey, Kendini Savunmak İçin Şimdi Senimi Kullanıyor :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Muzlar dünyayı istila edecekmiş!
Discord
Tartışma ortamı yaratmayın lütfen. Herkes kimin ne olduğunu biliyor farkındaysanız cevap vermedim ben seviyenin düştüğünü fark edince.
Forumda'ki konulardan bile çok rahat anlayabileceğiniz üzere kendisi skripti benden öğrenmeye çalışan güzel bir kardeşimizdi,
son zamanlarda söylediğine göre gerçek yüzümüzü görmüş artık sevmiyor bizi bu yüzden tartışma çıkarmaya gereksiz muhabbete gerek yok fakat eleştirilere biraz açık olmak zorundasın bu skripti buraya atıyorsan. Ben eleştiri yaptım, bu kadar zoruna gitmesine gerek yok.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Tartışma ortamı yaratmayın lütfen. Herkes kimin ne olduğunu biliyor farkındaysanız cevap vermedim ben seviyenin düştüğünü fark edince.
Forumda'ki konulardan bile çok rahat anlayabileceğiniz üzere kendisi skripti benden öğrenmeye çalışan güzel bir kardeşimizdi,
son zamanlarda söylediğine göre gerçek yüzümüzü görmüş artık sevmiyor bizi bu yüzden tartışma çıkarmaya gereksiz muhabbete gerek yok fakat eleştirilere biraz açık olmak zorundasın bu skripti buraya atıyorsan. Ben eleştiri yaptım, bu kadar zoruna gitmesine gerek yok.
Haklısın her düşenin seviyesine düşmeye gerek yok, Düşen düştüğü yerde kalsın. İyi akşamlar :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
ahahahaha, yav 1 ay spawner için beklettin. Birde skripti benden öğrenmeye çalışan biri diyorsun.
parasını verdik, 1 ay beklettin, grup skripti istedik, 1 ay bekledik, 10 tl ye rütbe skripti verdin, onuda bedavaya function la kodlayıp verdi birisi.
sen az çok tahmin ediyorsundur.

zoruma giden birşeyde yok, kendini bilgin gibi görmeni engelliyorum :D
skript biliyorum diye geziniyorsun bide.
ben senin seviyene düşmeyeceğim, bir daha konuma mesaj atma ve tartışma başlatma.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...