Günün kısaca bir diyaloğu.

MinecraftTR 3,736 Konusu 21,292 Mesajı ve 7,093 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Minecraft Türkiye Forumu Kadir

Kadir

Mesele ne mesela?
Site Sahibi
28 Mayıs 2018
839
1,679
1,690
EXP
7395.42
Minecoin
46
Kullanıcı adı gizlenmiş ama profil resminden kişi bulunabilir bence de paylaşılmamalı.

ChrisTR

More love~
Konu Sahibi
Forum Yöneticisi
1 Temmuz 2018
34
65
1,101
İzmir
batihost.com
EXP
1301.1
Minecoin
0
Kişilerin özellerini paylaşırken izin almanız gerekli diye düşünüyorum ve bu şekilde şahsa ait mesajların açık olarak paylaşılmasını doğru bulmuyorum.
İzin aldım ben öneri için teşekkürler.

bunu bilecek yaştayım ve bilecek yerdeyim diye düşünüyorum.

Kadir

Mesele ne mesela?
Site Sahibi
28 Mayıs 2018
839
1,679
1,690
EXP
7395.42
Minecoin
46
Kullanıcı adı gizlenmiş, profil resminde isim veya logo taşımıyor bu şekilde paylaşılmasında bence bir sorun yok.
Diğer türlü kullanıcı adı açık, profil resminde logo veya isim yazan şekilde paylaşmak etik olmaz.

AldenSH

Play.Coleries.Com
21 Ekim 2019
38
17
56
Play.Coleries.Com
coleries.com
EXP
1304.28
Minecoin
0
Discord
Yiğit.#7377
Kullanıcı adı gizlenmiş ama profil resminden kişi bulunabilir bence de paylaşılmamalı.
Kullanıcı adı gizlenmiş, profil resminde isim veya logo taşımıyor bu şekilde paylaşılmasında bence bir sorun yok.
Diğer türlü kullanıcı adı açık, profil resminde logo veya isim yazan şekilde paylaşmak etik olmaz.
Mesajlarınız birbiriyle çakışıyor gibi duruyor, yine de kullanıcının onayının eklenmesi daha hoş olur. Tabi alındıysa...

• Beğen
Tepkiler: Zediaph

Kadir

Mesele ne mesela?
Site Sahibi
28 Mayıs 2018
839
1,679
1,690
EXP
7395.42
Minecoin
46
Mesajlarınız birbiriyle çakışıyor gibi duruyor, yine de kullanıcının onayının eklenmesi daha hoş olur. Tabi alındıysa...
Kullanıcı adının gizlendiğini böyle paylaşılmasında bir sorun görmediğimi, ek olarak isteyenlerin profil resmi gözüktüğü için profilden kullanıcıyı bulup sorabileceğini söylüyorum diğer türlü izin almadan, kullanıcı adı açık bir şekilde ve profil resmi ile paylaşılan resimlerin etik olmayacağını yani paylaşılmamalı diyorum ama yine de yasak paylaşamazsınız demiyorum sadece paylaşılmamalı ve etik olmaz diyorum, çakışan bir şey yok?

Zira bu kuralı Batihost'un discord kanalında koyan ve uygulayan benim.

• Beğen
Tepkiler: Zediaph ve AldenSH