minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Herkes başlasın kendini tanıtmaya.

Seçkin madenci.
Discord
Ben Taha 21 yaşındayım. İlk ve Acil Yardım okudum bitirdim. Minecraftı uzun süredir oynuyorum yaklaşık 5-6 yıllık bir geçmişim var. Bu 5-6 yıllık geçmişimde build alanında kendimi geliştirdim. Birçok sunuculara harita tasarladım. Şimdi de kendi sunucum için sürekliyeni yeni şeyler geliştirme peşindeyim. Minecraftın yanı sıra 2-3 yıl önce grafik tasarım alanında çalışmalar yapıyorum ve şu anda profesyonel düzeyde tasarımlar oluşturuyorum. Benden bu kadar. Sıra sende.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Uyumsuz#0464
Hayatında Başarılar diliyorum TAHA

Seçkin madenci.
Discord
Hep peşinden, iz sürdük yol bilmeden!
Discord
Eymen#0001
Kimsenin buraya gelip kendi şahsi bilgilerini sanal ortamda "sebepsizce" insanların huzuruna dökeceğini sanmıyorum. İyi forumlar.

Seçkin madenci.
Discord
Kimsenin buraya gelip kendi şahsi bilgilerini sanal ortamda "sebepsizce" insanların huzuruna dökeceğini sanmıyorum. İyi forumlar.
Evlimisin bekarmısın diye sormuyoruz. Forum ortamında dostluk kurulması için çabalıyorum.

Discord
Eymen#0001
Evlimisin bekarmısın diye sormuyoruz. Forum ortamında dostluk kurulması için çabalıyorum.
Burası sonuç olarak kimseye güvenilmeyecek bir ortam. Burada 10 yaşında çocuklar da var 30 yaşında yetişkin insanlar da var. Sanal bir dostluk için neden insanlar kişisel bilgilerini burada paylaşsın ki? Senin için söylemiyorum fakat ola ki burada birinin başına kötü bir iş geldi. Hesabını kim verecek?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Uyumsuz#0464
Burası sonuç olarak kimseye güvenilmeyecek bir ortam. Burada 10 yaşında çocuklar da var 30 yaşında yetişkin insanlar da var. Sanal bir dostluk için neden insanlar kişisel bilgilerini burada paylaşsın ki? Senin için söylemiyorum fakat ola ki burada birinin başına kötü bir iş geldi. Hesabını kim verecek?
Bunu bize değil de Site/Forum Yöneticilerine söylesen daha hoş olur

Seçkin madenci.
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
5
Discord
@Kadir reis'e söylemen gerek :)

Discord
Eymen#0001