minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al
Sunucu IP Adresi
1
Oyun Sürümü
1
Sunucu Slotu ∞
1
Seçkin madenci.
Discord
basit bir örnek vereyim @Hellion isimli kullanıcı şöyle bir şey demiş ''Kullandığınız hile koruması crack.Son sürümü 4.3.12 iken siz 3.6.4 kullanıyorsunuz , 4.0 bu tarihte yayınlanmış '' genelde hazır paketlerde eski versiyon oluyor 2019-2018 paketlerindfe mesela kendiniz yapmış olsaydınız gidipte 2020 ocak ayında güncellenen bir pluginin 2018'daki versiyonunu indirmezdiniz yani :)

ekstra olarakta gerek yok discorda gelmeye bilmeyen arkadaşlarad öğrenir belki sonuçta forumda yaşanan bir tartışmanın discorda taşınmasına gerek yok

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Tek Tek Plugin mi Yaratıyım Adamlar Ne Diye Paylaşıyor server açacaklara yardımcı olmak için bende bagzılarını tabiki aldım yapamadıklarımı fakat paketin %95 i bana ait

Seçkin madenci.
Discord
üstte 3 haftadır kendim yapıyorum uğraşıyorum demişsin burada bazılarını aldım diyorsun ekstra onu geçtim %95'inin sana ait olması imkansız kurduğun cümle yanlış ben tecrübelerimden ve görüşlerimden eminim ki iki adet seçenek var bunlardan birini yapmışsın

1- hazır bir paket bulup prefixlerini değiştirmişsin ekstradan 3-4 tane plugin eklemişsin
2- 5-6 tane paketten parça parça toparlayıp daha fazla açık yaratmışsın ve bunu yaptığın çoğu prefixin farklı renk olup bazılarında yazım yanlışı bazılarında olmadığından belli oluyor

Bakır madencisi.
Discord
Koray#3585
Sanırım sunucuda ki pluginlerin %95 ini ben seçerek koydum kalan %5 ide hazir bir plugin paketinde bulunuyordu demek istediniz

Bu Pluginler için 3 Haftanızı mı harcadınız?
Buharli.png

Biraz da scriptlerinizi inceleyelim

aiakoskazmasial,arsafly,blok,buharlikasaal,discord,eventkasaal,excaliburkıilicial,fc,febriskilicial,jankazmasial,help,hybriskazmasial,İcekilicial,
ihale,iletişim,jackpot,kafa,kirkekasal,kronoskazmasial,kuponbes,kuponbir,kuponiki,kuponuc,kupondort,kurallar,lanahtar,levelanahtar,
levelkazma,levelmarket,levelpara.levelset,literarykazmasial,longclawkilicial,lpara,lset,mute,Otosat,oyuncumarket,oyver,p4,p4al,p5,p5al,pot,
pvpmarket,setbaslangic,site,stevekazmasial,tamirettir,tpkapat,unfly,yardım

Çoğu şeyi script ile yapmışsınız.

AAC yi herhangi bir plugin paketine bulamazsınız.Bulunması yasaktır çünkü paralı pluginler herhangi bir şekilde satılması yasaktır.
Adamlar AAC yi birileri cracikini bulup ta kullansın diye yaptıklarını düşünmüyorum :)

Bu Plugin ve Scriptlerle başaramazsınız.Çoğu iyi sunucu yazdığınız scriptleri plugin yazarak hallediyor.

Zamanına sunucunuza insanlar gelsin diye bir şerler başarıp yüzlerce sunucunun önüne geçmiş sunucularda reklam yaptığınızı da biliyorum Tayfun Bey.Hatta sunucunuzu ilk o zaman tanıdım ve bunu dedim yani en azınan son cümlelerim buydu "Başka insanların suncularına gidip reklam yapmak emek hırsızlığına giriyor,adamlar sunucuya insan dolsun diye para verip reklam yaptırıyor sizde onları çalıyorsunuz.Bu şekilde sunuculara girip sunucu reklamını yapmaktansa forumlarda paylaşın" dedikten sonra TayfunBey ban attı. Bu arada reklam yapan da TayfunBeydi insan isim falan değiştirir de yapar sonra "sunucudan biri gelip yapmış biz öyle bir şey demedik" diyecek yüzünüz olurdu.

6GB lık sunucuda neyin ortaklığını arıyorsunuz onu da çözemedim.Ama alıntı maplerinizi özgünleştirmek için iyi bir adım.

Muhtemelen benim bu yorumuma da cevap vermeyeceksiniz,verecek olsanız bile bazı şeyleri kabul edeceğinizden,etmiyormuş gibi göstermeye çalışsanız bile ettiğinizi kendiniz biliyor olacaksınız.

Zaten Klasik bir faction.Plugin paketinde farklılık beklemek hata olurdu.Hepiniz o kadar aynısınız ki insanlar plugin paketini birilerinden aldınız,hazır olarak kullanıyorsunuz sanıyor.Umarım bir gün özgün sistemler ile tekrar karşımıza çıkarsınız.

Son düzenleme:
Seçkin madenci.
Discord
@Hellion sana bayılıyorum dostum :D bende şahsen bunların üstüne cevap veremezdim..

herkese iyi forumlar

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sanırım sunucuda ki pluginlerin %95 ini ben seçerek koydum kalan %5 ide hazir bir plugin paketinde bulunuyordu demek istediniz

Bu Pluginler için 3 Haftanızı mı harcadınız?
Ekli dosyayı görüntüle 10455

Biraz da scriptlerinizi inceleyelim

aiakoskazmasial,arsafly,blok,buharlikasaal,discord,eventkasaal,excaliburkıilicial,fc,febriskilicial,jankazmasial,help,hybriskazmasial,İcekilicial,
ihale,iletişim,jackpot,kafa,kirkekasal,kronoskazmasial,kuponbes,kuponbir,kuponiki,kuponuc,kupondort,kurallar,lanahtar,levelanahtar,
levelkazma,levelmarket,levelpara.levelset,literarykazmasial,longclawkilicial,lpara,lset,mute,Otosat,oyuncumarket,oyver,p4,p4al,p5,p5al,pot,
pvpmarket,setbaslangic,site,stevekazmasial,tamirettir,tpkapat,unfly,yardım

Çoğu şeyi script ile yapmışsınız.

AAC yi herhangi bir plugin paketine bulamazsınız.Bulunması yasaktır çünkü paralı pluginler herhangi bir şekilde satılması yasaktır.
Adamlar AAC yi birileri cracikini bulup ta kullansın diye yaptıklarını düşünmüyorum :)

Bu Plugin ve Scriptlerle başaramazsınız.Çoğu iyi sunucu yazdığınız scriptleri plugin yazarak hallediyor.

Zamanına sunucunuza insanlar gelsin diye bir şerler başarıp yüzlerce sunucunun önüne geçmiş sunucularda reklam yaptığınızı da biliyorum Tayfun Bey.Hatta sunucunuzu ilk o zaman tanıdım ve bunu dedim yani en azınan son cümlelerim buydu "Başka insanların suncularına gidip reklam yapmak emek hırsızlığına giriyor,adamlar sunucuya insan dolsun diye para verip reklam yaptırıyor sizde onları çalıyorsunuz.Bu şekilde sunuculara girip sunucu reklamını yapmaktansa forumlarda paylaşın" dedikten sonra TayfunBey ban attı. Bu arada reklam yapan da TayfunBeydi insan isim falan değiştirir de yapar sonra "sunucudan biri gelip yapmış biz öyle bir şey demedik" diyecek yüzünüz olurdu.

6GB lık sunucuda neyin ortaklığını arıyorsunuz onu da çözemedim.Ama alıntı maplerinizi özgünleştirmek için iyi bir adım.

Muhtemelen benim bu yorumuma da cevap vermeyeceksiniz,verecek olsanız bile bazı şeyleri kabul edeceğinizden,etmiyormuş gibi göstermeye çalışsanız bile ettiğinizi kendiniz biliyor olacaksınız.

Zaten Klasik bir faction.Plugin paketinde farklılık beklemek hata olurdu.Hepiniz o kadar aynısınız ki insanlar plugin paketini birilerinden aldınız,hazır olarak kullanıyorsunuz sanıyor.Umarım bir gün özgün sistemler ile tekrar karşımıza çıkarsınız.
Evet Çoğu Şeyi Skript İle yaptım ne var bunda aac yide nerdeyse bütün plugin paketlerine koymuşlar kimse yasak falan dinlemiyo o kadar büyük sw ler var sizin tabirinizde 100 online çeken full çalıntı plugini onlara laf etmiyorsunuz anca kendini geliştirmeye çalışan insanlara çeneniz çalışıyor plugin yazacak halimiz yok bizde bişeyler yapıpı ögrenmeye çalışıyoruz şimdi siz 2 niz ne olduda bu kadar yorum yaptınızda noldu yani sonuç ne

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
yani yaptıgım reklamı bok etiniz elinize ne geçti vicdanizimi rahatlıyosunuz sw leri kötülüyerek ?

Bakır madencisi.
Discord
Koray#3585
Daha fazla tartışarak sunucunuzu üst sıraya taşımaya devam etmeyeceğim lütfen bu mesajımada cevap vermeyin.Ayrıca saygılı olun lütfen kuralları ihlal ediyorsunuz bir de soru ekleri ayrı yazılıyor türkçede.Swleri kötülemiyoruz kendinizi geliştirmeniz için eleştiriyoruz.Maplerinizin çalıntı olduğu veya aac nin crack olduğunu yalan olarak söylemeden gerçekler bunlar.

İyi Forumlar.

Son düzenleme:
Elite madenci.
Discord
Server Güzel Konu Tasarımını Begendim Fakat Maplar Geliştirilmeli

Son düzenleme: