minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Paylaşım Kelime Oyunu [Düzenlenen Versiyon]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bu konuyada eklenirse mutlu olurum.İyi forumlar.

Seni mi kırıcam ya her konuya aynı mesajı yazan daha profil resmi olmayıp her mesajın sonuna iyi forumlar yazıp ciddi middi resmi olduğunu sandığı için başvuru dan alınan, daha bir tane konusu olmayan, olupta sunucu konusu olan arkadaş :D Al buyur konuya resim ekledim mutlu olmuşsundur inşallah. Bu arada bu konuyu diğer bir forumda çook önceden paylaşmıştım ordan alıp paylaşıyorum, kaç tane yorum geldiği halde o forumlarda hiç böyle bir yorum görmemiştim, sağol yani tekrardan resim ekledim bakabilirsin. Tatmin olmuşsundur inşallah. Haa bu arada sakın bana sende başvuru yap sende yetkili ol tarzı bir şeyle gelme ben zaten başvuru da yapmadım yetkili olmakta istemiyorum, yeni açılan foruma destek olsun diye içerik paylaşıyorum bir yandan da kendi içeriklerimin daha fazla kişiye ulaşması için tabii.

Tüh ya kusura bakma açtığımız konulara ne etiket ekleyebiliyoruz ne düzenleyebiliyoruz bu forumun çok eksiği var bize senin gibi süper über yetkililer lazım umarım forumu en kısa sürede düzeltirsiniz. Buyur yinede bakmak istersen kendi sunucumda çektiğim resmi aşağıya ekliyorum.

Ekran Görüntüsü (163).png

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Böyle birçok scripte rastladım.Yinede eline sağlık.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Böyle birçok scripte rastladım.Yinede eline sağlık.

Başlığı ve konuyu, ve benzer bir yorum atan arkadaşa verdiğim cevabı okumuşsundur inşallah. Buyur alta ekledim sen zahmet etme.

Onlar daha çok random sayı gönderiyor, bu versiyon hem harfli hem sayılı gönderiyor. Ayrıca wait tarzı gereksiz şeyleri kaldırıp skript'i olabildiğince optimize ettim. Orijinal versiyonu ve diğer uzantılarında iki kişinin kazanabilmesi tarzı saçma sapan buglar mevcuttu..

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Gayet başarılı.Teşekkür ederiz

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...