Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Konu tasarımım nasıl olmuş?

Elite madenci.
Discord
PoyrazBariskan#2329
Eğer ki bir gün bunu satacak olursam veya başka tasarımlar satacak olursam yazı stilini değiştirme, arka plan değiştirme gibi istekleri müşteri için yaparım güzel yorumun için teşekkürler :)

Ben büyük daha çok sevdiğim için öyle yapmıştım :D Güzel yorumun için teşekkür ederim :)

Güzel yorumun için teşekkür ederim :)

Arkadaşlar sizce bu tarz ve bu kaliteyi geçmeyen tasarımlarımı satabilir miyim? Satılabilecek potansiyel var mı yoksa bedavaya verilecek tasarımlardan mı?
Pek para ile satılabileceğini sanmıyorum, ayrıca eğer biraz para kazanmak için başladıysan tasarıma sana tavsiyem konu tasarımı satmaya çalışma, fiyatlar ucuza işçi çalıştırır gibi, bu nedenle logo tasarımına girmeni öneririm, hem kendini geliştirmen de daha rahat olur, Başarılar :çay:

Elite madenci.
Discord
Renklerin uyumu ve yazıların düzeni gayet iyi gözüküyor. Sadece arkaplan biraz koyu bir renk olsaydı daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum. Fakat onun dışında gayet iyi. Başarılar dostum :giggle:

Seçkin madenci.
Discord
vaster#2123
Merhabalar, bence gayet şık ve güzel bir tasarım olmuş. Ellerinize sağlık.

Seçkin madenci.
Discord
ϟ Selim Akoguz#9572
Şuan ki yaptığın tasarımlar bedavaya verilecek tasarımlar. Kendini biraz daha geliştirip daha güzel şeyler yaparsan , tabi ki bunları satabilirsin.
Tamamdır :)
Pek para ile satılabileceğini sanmıyorum, ayrıca eğer biraz para kazanmak için başladıysan tasarıma sana tavsiyem konu tasarımı satmaya çalışma, fiyatlar ucuza işçi çalıştırır gibi, bu nedenle logo tasarımına girmeni öneririm, hem kendini geliştirmen de daha rahat olur, Başarılar :çay:
Konu tasarımı yapma nedenim birisi satın alacağında kolay bir şekilde Photoshop üzerinden düzenlenip satılabilmesi logo için şimdilik gerekli tarza, yeteneğe sahip olduğumu düşünmüyorum :)
Renklerin uyumu ve yazıların düzeni gayet iyi gözüküyor. Sadece arkaplan biraz koyu bir renk olsaydı daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum. Fakat onun dışında gayet iyi. Başarılar dostum :giggle:
Öncelikle teşekkürler, arka planı kastederken beyaz kısmı mı yoksa mavileri mi kastettiniz?
Merhabalar, bence gayet şık ve güzel bir tasarım olmuş. Ellerinize sağlık.
Teşekkür ederim :)

Elite madenci.
Discord
Arkaplan derken beyaz kısımdan bahsediyorum dostum.

Elite madenci.
Discord
PoyrazBariskan#2329
Tamamdır :)

Konu tasarımı yapma nedenim birisi satın alacağında kolay bir şekilde Photoshop üzerinden düzenlenip satılabilmesi logo için şimdilik gerekli tarza, yeteneğe sahip olduğumu düşünmüyorum :)

Öncelikle teşekkürler, arka planı kastederken beyaz kısmı mı yoksa mavileri mi kastettiniz?

Teşekkür ederim :)
Umuyorum ki kısa zamanda kendini geliştirirsin :)

İyi çalışmalar.