Merhaba,

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Leaderboard / Sıralama Plugini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin madenci.
Discord
Merhaba değerli forum üyeleri;
Web sitesi için leaderboard / Sıralama için mysql destekli kullanılan en yaygın plugin hangisi acaba.
Eğer bilgili arkadaşlarımız varsa kullanılan plugin'in ismini yaza bilirler mi acaba.

Herkese yardımların'dan dolayı şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
İyi Forumlar...

Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
LeaderHeads Plugini Var Onu Kullanabilirsiniz MySQL Desteği Var Onda Ancak Ücretli Bir Eklentidir Orjinal Kullanmanızı Tavsiye Ederim

Seçkin madenci.
Discord
LeaderHeads Plugini Var Onu Kullanabilirsiniz MySQL Desteği Var Onda Ancak Ücretli Bir Eklentidir Orjinal Kullanmanızı Tavsiye Ederim

Merhaba El-AzizCraft;
Konuya cevap yazdığın için teşekkür ederim.
Malum olarak şunu belirteyim ki web sitesi yazılımı yapmaktayım, kullandığım yazılım'da bu eklentiyi ücretli aldığım zaman. Yazılımı kullanan kişilerinde bu plugini satın almaları gerekiyor.
Bundan dolayı en stabil ve sık kullanılan plugini aramaktayım.
Diğer sunucuların'da kullandığı bir plugin.
Teşekkür Ederim...

Discord
ErBuSlayer#6489
Öncelikle Şunu Size Sorayım BungeeCord Sunucumu Kuruyorsunuz Yoksa Tek Sunucumu?

Seçkin madenci.
Discord
Öncelikle Şunu Size Sorayım BungeeCord Sunucumu Kuruyorsunuz Yoksa Tek Sunucumu?
Merhaba El-AzizCraft;
- BungeeCord sunucular farklı bir plugin mi kullanıyorlar?
- O zaman böyle bir sistem varsa ikisini de öğrenmek gerek.

Discord
ErBuSlayer#6489
Çünkü BungeeCord Sunucular LeaderHeads Plugini Kullanıyorlar Eğer Siz LeaderBoard Kullanmak İstiyorsanız Onu Tekli Sunucular da Öneririm Sebebi Şudur LeaderHeads Diğer Minigames lerde Daha Çok Kullanılıyor Mesela Örnek Katil Kim de En Çok Kazanan Kişiyi Sıralıyabiliyor LeaderHeads ve Bunu Sitede Sıralamada Gösterebiliyorsunuz (Tam Emin Değilim Ama Bir Sunucuda Öyle Bir Şey Var Sitede Sıralamayı Yapmışlardı) ve Diğer Minigames lerde İşe Yarıyor Sadece Bu Plugin Minigames ler de Değil Diğer Sunucularıda Destekliyor (Faction SkyBlock Survival Gibi) LeaderBoard Plugini Çok Bilgim Olmadığı İçin Sadece Şu Yorumu Yapacağım Tekli Sunucularda Öneriyorum Zaten Kaç Kişiyi Öldürdüğü Sıralamayı Gösteriyor Ama Sitede Gösteriliyormu Onu Bilmiyorum Çok İncelemedim...(LeaderHeads Bir Çok Minigames Ve Sunucuları Desteklediği İçin Piyasada ki En İyi Sıralama Plugini Olduğunu Düşünüyorum Zaten Kullanan Kişilerde Memnun Bu Pluginden)

Seçkin madenci.
Discord
Çünkü BungeeCord Sunucular LeaderHeads Plugini Kullanıyorlar Eğer Siz LeaderBoard Kullanmak İstiyorsanız Onu Tekli Sunucular da Öneririm Sebebi Şudur LeaderHeads Diğer Minigames lerde Daha Çok Kullanılıyor Mesela Örnek Katil Kim de En Çok Kazanan Kişiyi Sıralıyabiliyor LeaderHeads ve Bunu Sitede Sıralamada Gösterebiliyorsunuz (Tam Emin Değilim Ama Bir Sunucuda Öyle Bir Şey Var Sitede Sıralamayı Yapmışlardı) ve Diğer Minigames lerde İşe Yarıyor Sadece Bu Plugin Minigames ler de Değil Diğer Sunucularıda Destekliyor (Faction SkyBlock Survival Gibi) LeaderBoard Plugini Çok Bilgim Olmadığı İçin Sadece Şu Yorumu Yapacağım Tekli Sunucularda Öneriyorum Zaten Kaç Kişiyi Öldürdüğü Sıralamayı Gösteriyor Ama Sitede Gösteriliyormu Onu Bilmiyorum Çok İncelemedim...(LeaderHeads Bir Çok Minigames Ve Sunucuları Desteklediği İçin Piyasada ki En İyi Sıralama Plugini Olduğunu Düşünüyorum Zaten Kullanan Kişilerde Memnun Bu Pluginden)
Merhaba El-AzizCraft;
Evet videolarını inceledim güzel bir plugin fakat ücretli olduğu için pek fazla kişi bunu elde edemeyecektir.
Eminin farklı bir yolu daha mevcuttur.

- ScoreboardStats
Bu plugini de denedim fakat veri tabanındaki tabloların isimleri hepsi aynı oluyor :)
Prefix var ama o da işe yaramıyor pluginde

İlgi ve alakan için teşekkür ederim

Discord
ErBuSlayer#6489
Önemli Değil İyi Forumlar Dilerim...Size Sadece Bildiklerimi Anlattım Başka Yolu Varsa Onu Bilen Kişi Yazar İyi Günler :)

Apim Benim
Discord
Konu kilitlensin mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...