minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

♕ Mavera ♕ BETA ♦ Faction ♦ 1.8 - 1.15 | Eski oyunun yeni tarzı! 20.4.20 Orman açılış!

Sunucu IP Adresi
play.maveranw.com
Oyun Sürümü
1.8 - 1.15
Sunucu Slotu ∞
200
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
AdanaliHuahwi#4197
Buildler daha iyi olabilirdi.

Seçkin madenci.
Discord
Vallaha reis rütbe eklemedim diye yemediğim laf yok arsa eklemeyip ormana yönlendireyim dedim yine yemediğim laf kalmadı bu piyasaya bunları anlatamazsın bendede isterim factionun gerçek amacına uygun gitmesini ama napabiliriz ki emek veriyoruz türkiyede emeğimizin karşılığını alamıyoruz gördüğün gibi :D
Türkiyede Faction açmak suç faction'u lekeliyoruz resmen biraz türkler sabr etsin gerçek factionu onların damak zevkine uygun bir plugin paketi yaparak getiriyorum sadece biraz zaman yakında paketi paylaştığımda lapissiz editsiz arsasız faction karşılarında olacak

Seçkin madenci.
Discord
Thiccenings#2106
Konu tasarımını beğendim, haritalar geliştirilmeli, sistemler yetersiz geldi diğer sunuculara göre geri kalmışsınız umarım daha çok sistem eklersiniz. Başarılar dilerim ;)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sen sanıyor musun ki o sunucu dolar? Türk Faction ortamı kolay ve op'ye alışmış durumda. Emek sunucuların hiç biri dolmamakta. Boşa zaman ve para kaybı. @Sabinushka bu arada başarılar dilerim.