minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Tanıtım mcapi.tc - programcılar için mcapi servisi

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
bizim sitelerde kullandığımız mcapi.ca isimli site haber bile vermeden birden bire ortadan yok olunca site arayışına girdik, mcapi.us ve mcapi.de bulduk, us gayet iyi çalışıyor fakat bununda diğeri gibi kapanmayacağı belli değil,

bu yüzden yahu biz neden buna benzer bir site yapmıyoruz, hem TR de olursa hızlı bir şekilde çeker, adamlara istediğini kolay bir şekilde veririz dedik ve
kısa bir kodlamadan sonra ortaya çıktı.

güle güle kullanın, hiç bir kısıtlama herhangi bir cache sistemi yok şimdilik.

sunucunuza ait online, favicon, motd gibi bilgileri hızlı ve sade bir şekilde gösteriyor. hiç bir yerinde reklam cart curt yok ve sadece amaca hizmet ediyor.

umarım birileri, lan adam uğraşmış, Allah razı olsun der. Bize de bu yeter.

Forumun En Eski Üyelerinden Biri
Discord
EMREOYUN#4190
bizim sitelerde kullandığımız mcapi.ca isimli site haber bile vermeden birden bire ortadan yok olunca site arayışına girdik, mcapi.us ve mcapi.de bulduk, us gayet iyi çalışıyor fakat bununda diğeri gibi kapanmayacağı belli değil,

bu yüzden yahu biz neden buna benzer bir site yapmıyoruz, hem TR de olursa hızlı bir şekilde çeker, adamlara istediğini kolay bir şekilde veririz dedik ve
kısa bir kodlamadan sonra ortaya çıktı.

güle güle kullanın, hiç bir kısıtlama herhangi bir cache sistemi yok şimdilik.

sunucunuza ait online, favicon, motd gibi bilgileri hızlı ve sade bir şekilde gösteriyor. hiç bir yerinde reklam cart curt yok ve sadece amaca hizmet ediyor.

umarım birileri, lan adam uğraşmış, Allah razı olsun der. Bize de bu yeter.
Çok iyi çalışıyor. Ellerinize sağlık.

Seçkin madenci.
Discord
Çok iyi ve kullanışlı ama ip:port şeklinde girdiğimizde çalışmıyor. Çokta gerek oldugunu sanmıyorum ama denedim.

Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
"lan adam uğraşmış, Allah razı olsun"

Şaka şaka :D Güzel olmuş kendi sitem de ki eski API'yi kullanan tüm URL'leri güncelleyeceğim. Ama siteye SSL şart discorddan bahsetttiğim gibi hata veriyor yoksa.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Harika olmuş, elinize sağlık.

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
SSL için NS'leri CF'a yönlendirdim, sanırım 1 2 saate SSL aktif olur.

Çok iyi ve kullanışlı ama ip:port şeklinde girdiğimizde çalışmıyor. Çokta gerek oldugunu sanmıyorum ama denedim.

port : olarak değilde mcapi.tc/abidik.server.com/21999 şeklinde denediğinde çalışacaktır. çalışmazsa yaz bakayım kodlara.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Tebrikler erkan abi her zamanki gibi gayet güzel bir çalışma olmuş :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
SSL için NS'leri CF'a yönlendirdim, sanırım 1 2 saate SSL aktif olur.

port : olarak değilde mcapi.tc/abidik.server.com/21999 şeklinde denediğinde çalışacaktır. çalışmazsa yaz bakayım kodlara.

Dün "Mixed Content: The page at '<URL>' was loaded over HTTPS, but requested an insecure XMLHttpRequest endpoint '<URL>'. This request has been blocked; the content must be served over HTTPS." hatasını veriyordu bugün ise bu hatayı veriyor:

1546343056237.png