minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Tanıtım mcapi.tc - programcılar için mcapi servisi

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
SSL için NS'leri CF'a yönlendirdim, sanırım 1 2 saate SSL aktif olur.

port : olarak değilde mcapi.tc/abidik.server.com/21999 şeklinde denediğinde çalışacaktır. çalışmazsa yaz bakayım kodlara.
CF illet değil miydi bir aralar? CF ve benim yazılımlar sıkıntılı değil miydi? :)

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
kaan az büyü yaw :) hayatta herşey laf sokmak üzerine kurulu değil, ssl gerekiyordu buna yönlendirdik? ne yapayım şimdi aa kaan zamanında cf kullanma dedim diye cf kullanmayayım mı :) bu huyunu upgrade etmelisin bence. :)

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
kaan az büyü yaw :) hayatta herşey laf sokmak üzerine kurulu değil, ssl gerekiyordu buna yönlendirdik? ne yapayım şimdi aa kaan zamanında cf kullanma dedim diye cf kullanmayayım mı :) bu huyunu upgrade etmelisin bence. :)
Hayır, burada millete, yazılımına çamur atmanın yanlış bir durum olduğunu gösteriyorum abi. Telmih'in yakın gelecekteki hâlini kullanıyorum. Burası herkesin fikrini belirtebileceği bir ortam. :)

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
:) milletin yazılımına ne çamur atacağım, milletin yazılımını kullanamayan senin gibi 3 günlük programcılara çamur atıyorum ben. yazılımın php 5.6 da adam gibi çalışmıyor iken gidip php 5.5 de adam gibi çalışıyor, ayrıca php 7 kuracağım diye makineyi 100 kere bozan da ne benim ne cloudflare yazılımcıları. bil bakalım kim :)

kişi kendini bilmeli,
kendini bilmeyenler senin gibi oluyor işte.
laf sokacağım diye kırk takla atıyor.

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Devam etmek isterdim ama ne yazık ki sen kendi bakış açına kilitlenmişsin abi. Bu da bizi konu dışında bir çıkmaza sürükleyecek. Bence sen eleştiriye açık olduğunda -eğer olursan- yaz, o zaman konuşalım ve bunu harici konulardan değil de daha uygun yerlerden yapalım abi.

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
Sende iki lafından birisinde geçmişte söylediğim ve hali hazırda değişmesi ve gelişmesi mümkün olabilen herhangi bir şeyin halen öyle olmadığını söylebileceğim zamanların olabileceğini anladığını idrak ettiğin herhangi bir saat diliminde çekinme yaz.

bak mesela bu mesajda shift e bastım.

Elite madenci.
Discord
Abi Bunu Nasıl Discord Botumuza Bağlarız

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
discord bot unu yazdığın dil ile ilgili json decode araştırması yaparsan sanırım çıkar cevap.