minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Microsoft Azure'de Fatura Ödenmezse Ne Olur?

Forumun En Güçlü Üyesi
Discord
Batıhost alınmasın, orası halen ana sunucum. ._. Bu konuda Microsoft Azure ile ilgili birkaç sorum olacak.

Microsoft Azure bildiğiniz üzere ilk 1 ay boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz 200 $ kredi veriyor. Bu krediyi istediğin gibi kullanabiliyorsun. Sonrasında ise 1 yıl boyunca bedava makine veriyor fakat yüksek özellikli bir makine değil, düşük bir makine. Ben ise sınırları zorlamak istiyorum.

1. 1 yıl ücretsiz olan B1S makinesini aldığım halde depolamadan ücret kesiyor. Neden?
  2. Eğer bu faturayı ödemez isem ne olur? Eğer bir şey olmuyorsa bari sonuna kadar hakkımı kullanıp hesabı kapatayım. ._. Daha da o fatura ile açamam hesabı veya gelecekte öderim.

Seçkin madenci.
Discord
microsoft'a sana verilen sanal makina 1 yıl ücretsiz olur ama 1yıllık süresi 1 ay daha tamamlanınca makina faturanızı ödeme zamanı geldi ve 1 yıllk hakkınız tamamlanmıştır diye mesaj atar.

Forumun En Güçlü Üyesi
Discord
microsoft'a sana verilen sanal makina 1 yıl ücretsiz olur ama 1yıllık süresi 1 ay daha tamamlanınca makina faturanızı ödeme zamanı geldi ve 1 yıllk hakkınız tamamlanmıştır diye mesaj atar.
Adamlar bana ücretsiz makine için fatura çıkarmış. Ben sözleşmeyi okudum, eğer faturayı ödemezsek hesabı kapatıyorlarmış. Sorun çözülmüştür.