minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Minecraft Earth Nedir ?

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Discord
Herkese Merhabalar Minecrafttr Ailesi Bugünkü Konumuz Minecraft Earth Nedir Hakkında Bilgiler Vereceğim. Eğer Bi Hatam Vb Olursa Yorum Atınız.

5952

Minecraft Earth Nedir ?

Merhabalar bugün sizlere birlikte Mojang şirketinin çok uzun zamandır uğraştığı proje hakkında konuşacağız. Geçtiğimiz yaz aylarında Minecraftın üst düzey geliştirici yetkilileri, Minecraft Earth projesi hakkında tanıtım videosu yayınlamıştı. Bu tanıtım videosunun ardından Minecraft Earth projesi Minecraft oyuncularının tarafından oldukça çok beğeni toplamıştı.
Sizlerinde tahmin ettiği gibi günlerin ve zamanın ilerlemesiyle birlikte projenin detayları gitgide çok belli oluyor. O zaman lafımızı pek fazla uzatmadan Minecraftın projesi hakkında detaylı bir şekilde konuşalım.

5953

Büyük ihtimal tahmin ettiğim gibi birçoğunuzunda bu proje hakkında detaylı bir bilgiye sahip değildir. O zaman biraz bu oyunun var olan içeriği hakkında detaylı bir şekilde konusmaya ne dersiniz beyler ?
Benim için hiç sorun değil seve seve yada zorla sabaha kadar anlatırım ben :). İlk olarak bu oynun piyasaya çıkacağı 2018de duyurulmuştu. Tanıtım videosunda ve Minecraftın resmi makale sayfasında anlatılardan yola çıkarsak bu oyunun oynamak için dışarda olmanız şarttır.
Bu oyun sosyal insan olmak isteyenlerede gelsin. Dışarıda olduğunuz zaman diğer arkadaşlarınız ile birlikte telefonun kamerası ile birbirinden farklı yapılar kaleler ve değişik evler yapabilceksiniz.
Kısa ve öz olarak oyun size arttırılmış gerçekte Minecraft deneyimi sunacaktır.
Geçtiğimiz günlerde oyunun için erken kayit başvurularü açıktır. Eğer halen erken kayıt yapmadıysaniz bu bağlantıdan erken kaydınızı yapabilirsiniz. 2,3 iş günü içerisinde erken kayıtıniz onaylanır ve onaylandığınız zaman Minecraft Earth oyunun Play Store veya Apple Store üzerinden görebilirsiniz. Peki Bu Minecraft Earth sahiden bu oyunun telefona piyasasına ne zaman giriş yapçak ?

Minecraft Earth'ın Çıkış Tarihi ?

5954

Mojang şirketinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı bu oyunun henüz ne zaman çıkacağı daha kimse bilinmiyor. Bazı belirli ülkerelerde yaşan oyuncular oyuna erken erişimini sağlamaya başladılar. Maalesifki Türkiye ve Azerbeycan üzerinden oyunu hiçbir şekilde erişim sağlamak mümkün değildir ama dilerseniz ön kayıt yapılıyor.
Bazı edinilen haberlere göre oyunun Ekim ayında piyasaya sürüldü ve indirip oynayabilirsiniz. Oyun çıkış yaptığı zamaj ilk Amerika, İngilterede yayınlandı. Daha sonra diğer ülkelerde yavaştan erişime izin verildi. Unutmayın her oyunun beta yani test aşaması var. Oyunun Türkiyede en kötü 2019 yılının son çeyreğine kadar erişime acilması bekleniyordu ve açıldı.