MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Minecraft Pac-Man Edition Çıktı!

Mucosoft

Forumun En Güçlü Üyesi
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
281
Tepki puanı
141
Puanları
1,315
EXP
7697.45
Minecoin
605.8
Minecraft, Pac-Man’ın 40. yılını yeni bir harita ile kutluyor. Özel bir dokuya sahip bu haritada gerçek Pac-Man oyununu 3 boyutlu olarak deneyimleyebileceksiniz.
PzeOV7AXEdC1nHcOubeAGToipAbW_XCYY0C6Tlev_cZFHW64-zV_K3v3RJ-34Zg0D7ZDtX9FjAxbE8LTMgm-xwgwOPuVFR690fVRt67R9yZlGuVp4xkw7cH3e4PEcvBdoEiW7nB7
Minecraft, 1980 yılında piyasaya çıkan ve şu anda 40. yıldönümünü kutlayan Pac-Man oyunu için yeni bir harita yayınladı. Oyuncular, Minecraft’ın Marketplace alanından bu haritayı alarak Pac-Man’ın büyülü dünyasına giriş yapabilecek.

Oyunu incelediğimizde bizi Pac-Man oyunu karşılıyor. Her şey Pac-Man oyunundaki gibi aynı. Düşmanlardan kaçıyorsunuz, yemleri topluyorsunuz, booster alarak düşmanları öldürüyorsunuz. Tek fark 3 boyutlu olması. 3 boyutlu bir dünyada Pac-Man oynamak nasıl olurdu? Bu haritada deneyimle.

Bu haritanın özellikleri yalnızca Pac-Man oynamak değil. Ek olarak kendi haritanı geliştirebilir, bu dünyanın derinliklerine dalabilirsin. Pac-Man, yalnızca oyun olarak karşına çıkmayacak. Eğer ki oyunun dışına çıkarsan çok geniş bir Pac-Man dünyası ile karşı karşıya kalacaksın. Bu dünyada gezebilir, yeni yerler keşfedebilirsin.

Pac-Man Hakkında Bilgi

Pac-Man, 1980 yılının Mayıs ayında piyasaya çıkan bir atari oyunu. Sonraları PlayStation, Nintendo, Windows, Xbox gibi çeşitli platformlara çıkmış bulunmaktadır. Oyundaki amacınız düşmanlar ile buluşmadan yemlerin tamamını toplayabilmek. Eğer ki bunu başarırsanız bir sonraki seviyede sizi daha zorlu bir oyun bekliyor olacak. Seviye sistemi ile çalışan bu oyun, ilerledikçe zorlanacağı için buna göre etkili taktik yöntemleri denemelisiniz.
FrJxTCI2eitOBIPii46AK5RIs3RJfL3Klwxbo8QBlwH93bBRr8OMV07c5L8ce-r22aj_I79PZMrCtIea0p5wE4ElDlSyB4gpKy_ZhKWg2fpzd5fbqS1Eyw-hzhcBtlE2Dv9M5I1o
Google, Pac-Man için 2010 yılında 30. yılına özel bir doodle yayınladı. Google’ın ana sayfasına giren kullanıcılar bir Pac-Man oyunu ile karşılaştı. Oyunu oynamak için yapmanız gereken para atmak, sonrasında oyun başlıyor. Oyunu deneyimlemek için bu bağlantıya geçebilirsiniz.

Pac-Man, atari oyunlarındaki başarısı ile ilerleyen yıllarda daha farklı sürümler ile ve daha gelişmiş bir şekilde diğer platformlarda da kendini göstererek büyük başarılara imza attı. Şu anda onlarca platform üzerinde Pac-Man oyunu bulunmakta.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Üst