Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Minecraft'a Eklenen İlginç Karakterler

Minecraft’a bir zamanlar çizgi filmden fırlamışçasına karakterlerin olduğunu biliyor muydunuz? Canavar çocuk, Kara Steve, Steve ve Rana adındaki bu karakterler, oyuna farklı bir hava katıyordu.
5409 5410 5411 5412
Henüz erken erişimin olduğu 2010 yılları idi. O zamanlar Minecraft gelişme sürecinde idi. Daha sonra ekipten ayrılan bir geliştirici tarafından oyuna eklenen bu 4 karakter, kısa süre sonra oyunun gerçekçiliğini ve temasını bozduğu gerekçesiyle kaldırıldı. Peki bu karakterler kimdir? Mojang ekibindeki geliştirici nereden esinlenerek çevrede dolaşan bu karakterleri ekledi?
5413
Bu karakterler, DC’in bir çizgi filminden esinlenmiştir. Minecraft’ın 2010 yılındaki sürümlerinde yer alan bu ilginç ve sağa sola koşan karakterler, oyuna farklı bir hava katıyor iken rastgele bir şekilde hareket ediyordu. Yani bazen bir duvara çarpıyor, bazen takılıyordu. Genel olarak oyunda koşmaktan başka bir amacı bulunmamakta idi. O yıllar Mojang’ın çok ciddi bir şekilde kodlamadığı, performans optimizasyonuna önem göstermediği zamanlardı. O zamanlarda oyuna birçok ilginç özellik eklenmişti. Halen gelişmekte olan Minecraft, son yıllardaki adımları ile daha performanslı ve daha hızlı gelişen bir oyun haline geldi.
 

Üst