minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Haber MinecraftTR'nin Yeni "Akıl"'lara İhtiyacı Var!

Test 1 2 3
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362
logo.png
Selamlar değerli forum üyeleri, bugün sizlerin yardımına ihtiyaç duyduğumuzu duyurmak için buradayım! Öncelikle uzun süredir yetkili/yönetim ekibi olarak maalesef pek aktif değildik. Eski aktifliğimize beraber dönmek adına forumu iyileştirmek, canlandırmak için sizin önerilerinize ihtiyacımız var! Bu konunun altına forum için öneri veren herkese süper üyelik hediye ediyoruz!

Ayrıca forumda maaşlı yazar olmak isteyen üyelerimiz benimle discord ya da forum üzerinden iletişime geçebilir.

Birlikte yükseleceğiz!

Elmas madencisi.
Discord
Ve Aleyküm Selam. Öncelikle forumlarda en önemli olan unsur aktifliktir siz aktif olmayınca forumdaki aktiflikte bir hayli düşüyor forumu aktif kılmanın en güzel yolunun oyuncuların ve sunucu sahiplerinin aramalar sonucunda foruma ulaşması olduğunu düşünüyorum. Bunun için ücretsiz eklentiler ve skriptler paylaşmalı var olan eklentilerin açıklamalarıyla ne işe yaradıkları paylaşılmalıdır. Eklenti kodlarken takılanlara yardım edilen aktif bir ortam oluşmalıdır. Bu ortam oluştuğunda hem minecraft sunucu kitlesi gelişecek hem de forum gelişecektir. İyi akşamlar dilerim.

Test 1 2 3
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362
Ve Aleyküm Selam. Öncelikle forumlarda en önemli olan unsur aktifliktir siz aktif olmayınca forumdaki aktiflikte bir hayli düşüyor forumu aktif kılmanın en güzel yolunun oyuncuların ve sunucu sahiplerinin aramalar sonucunda foruma ulaşması olduğunu düşünüyorum. Bunun için ücretsiz eklentiler ve skriptler paylaşmalı var olan eklentilerin açıklamalarıyla ne işe yaradıkları paylaşılmalıdır. Eklenti kodlarken takılanlara yardım edilen aktif bir ortam oluşmalıdır. Bu ortam oluştuğunda hem minecraft sunucu kitlesi gelişecek hem de forum gelişecektir. İyi akşamlar dilerim.
Ekibimiz olarak eklenti ve skript konuları paylaşmaya özen göstereceğiz. Önerin için teşekkürler <3.