Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!
Seçkin madenci.
Discord
Batihost varken keyubu'ya ne gerek var Biz bize yeteriz.

Seçkin madenci.
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bu konuyu iki firmayıda kullanmış bir müşteri olarak açıyorum, eğer firmalardan herhangi biri bazı şeyleri yalan söyleyerek anlatırsa gerekli kanıtlarda konuya sunulacaktır.

Keyubu(+) yönleri;
  • insanlara canım nasılsın diye sorular sorabiliyor ve insanlarla muhabbet ediyorlar.
  • hızlı desteklerini genelde sunucusu dolu olan kişilere daha hızlı sağlıyorlar (discord özel mesaj yolu)
  • i9 makineleri TR'de var diyorlar ama nedense aylardır ben kullanan görmedim acaba neden .d, başka bir forumdan TR lokasyon i9 makinelerinin artık olmadığını öğrendim.
Keyubu(-) yönleri;
  • Destek taleplerine çok geç bakıyorlar.
  • Sunucular geç kuruluyor.
  • Acemi bir firma yanılmıyorsam 9-10 ayrdır bu piyasada iş yapıyorlar öğrenmeleri gereken çok şey.
  • yetkili kadrosunda edep denen birşey neredeyse yok.
  • müşterilerle kolayca üzücek şekilde dalga geçiyorlar.
  • sözlerinde durmuyorlar.
  • makinelerinde çok fazla arza çıkıyor veya sunucuları saldırı yiyor.
  • bazı yardımsever üyelere torpil geçip beleş sunucu sağlıyorlar.
  • bazı yardımeden insanlara seni yetkili alacağız diye kandırıyorlar ve sonradan kovuyorlar.
  • eski bir genel sorumlu bile kullanıcıya küfür edebiliyor.
  • taraflı hareket ediyorlar.
  • kadrosunu yavaş yavaş değiştirsede kadrosunda ddos/bot atan kişiler (bıraktım diyordu) bulunuyordu.
  • yine aynı kadroda benim yaptığım paketi benimde emeğim var diyip başka bir firmaya izinsiz vermeye çalışanlar vardı.
  • makineleri yeni olsada hizmetleri kötü.
Batıhost(+) yönleri;
  • Çok güzel webscriptleri var.
  • Destek taleplerine oldukça hızlı bakıyorlar.
  • öyle ahım şahım senin sunucun dolu diye ayrım yapmıyorlar herkese eşit davranıyorlar.
  • yetkili kadrosu deneyimli.
  • müşteriler ile aralarında ki ilişkiye önem veriyor ve samimi davranıyorlar.
  • kadrosunda sunuculara zarar veren elemanlar bulunmuyor.
  • söz verdikleri zaman sözlerini yerine getiriyorlar.
  • yapmayacakları işlerle insanları kandırmıyorlar.
  • yıllardır bu sektörde iş yaptıklarından bu firma kadar aktif tecrübeye sahip firma sayısı yok derecede az.
  • Makineler'i eski olsada sorun pek çıkmıyor.
Batıhost(-) yönleri;
  • Websitelerinde Almanya lokasyon olarak seçenek kısmını bulmak zor hatta sanırım yok.
  • Discord sunucularında bazen kurallar çok katı olabiliyor.
iki firmayıda kullandım ve sonuç olarak BatıHost'un Hizmet konusunda açık ara birinci gelebileceğini söyleyebilirim.
işte yukarda yazdıklarımdan dolayı keyubu değil.

Destek taleplerine çok geç cevap veren bir ekibin crash yiyen dolu bir sunucuya aktif görünmeseler bile nasıl da hızlı destek sağladıklarını görebilirsiniz. ben buna kısaca para kaynağını kaybetmemek için ayrımcı destek derim.​

Bu tarz olaylar batıhost'da yok derecede az herkese eşit davranılıyor ve bu iyi birşey ticketlara ve whatsapp'dan gelen mesajlara çok hızlı bakılıp sorunlar birer birer çözülüyor.

-bir süre evde olmayacağım umarım konuya saldırgan bir cevap gelmez.
Not: bu bir karalama kampanyası değil yaşadıklarımdan yola çıkarak gözlemlerimi yazmamdır.
ayn kurallar cok kati ozel durum ifadesinden dolayi kick yemem gibi çdsadas

"Le vent se lève ! … Il faut tenter de vivre!"
Discord
dotNet#6640
ayn kurallar cok kati ozel durum ifadesinden dolayi kick yemem gibi çdsadas
bu konu açıldıktan sonra kurallar değişmese de daha çok anlayışlı davrandılar ve bizler için esneklik getirdiler. seni 3-4 kere uyarmalarına rağmen inatla benim profilim kimse karışamaz dedin. evet karşamayız ama durumunda "küfür + harita çalıp parayla sattığın" yazıyordu. bu durum toplumu rahatssız ettiği için önce seni uyardılar birden fazla uyarı aldın ve sonunda atıldın lütfen biraz daha anlayışlı ve düşünceli bir şekilde hareket et ve konuya bu tarz sorunları bu şekilde eksik lanse etme.

yorum attığın için teşekkürler.

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
bu konu açıldıktan sonra kurallar değişmese de daha çok anlayışlı davrandılar ve bizler için esneklik getirdiler. seni 3-4 kere uyarmalarına rağmen inatla benim profilim kimse karışamaz dedin. evet karşamayız ama durumunda "küfür + harita çalıp parayla sattığın" yazıyordu. bu durum toplumu rahatssız ettiği için önce seni uyardılar birden fazla uyarı aldın ve sonunda atıldın lütfen biraz daha anlayışlı ve düşünceli bir şekilde hareket et ve konuya bu tarz sorunları bu şekilde eksik lanse etme.

yorum attığın için teşekkürler.
orda 100t yazıyo knk 100 t lan bi benmi deliyim + o benim kişisel hesapım şirketim degil

Discord
dotNet#6640
işte bu yüzden keyubu değil, adam gönderip, fikir değiştirmeye çalışıyor, değişemeyince de kıvırıyor.
4348
4349
bu SS'ler Konun başı ve sonudur dakikaya bakarsanız neden Tüm SS'leri atmadığımı çok fazla olduğunu görebilirsiniz en son benide çileden çıkardılar arkadaşı arkadaş listemden çıkarıp engelledim, size de denk gelirse dikkat edin.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
keyubu kullanan cok arkadaşim var bana gore batihost la keytubu 2 side eşit ama sunucular gec kuruluyor keyubuda
ve şuan csgo indirdigim icin ss atamıycam internet cok yavaş sonra ataruım

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Keyubu destek taleplerine gün boyu beklersen 5 saat içerisinde cevap veriyor. Batihost ise 3 saat bulabiliyor. Eskiden Batihost destekleri yavaştı fakat bu durumu değiştirmez. Keyubu piyasaya açıldıktan sonra Batihost biraz değer kaybetmişti. ( araya yeni katılan üyeler tarafından ) fakat eski müşterileri ve arkadşaları Batihost'u öneriyordu yani her 2 host burdan müşteri alabiliyordu. Yusuf yani keyubunun ceo'su, Yaz ayarlında bir soru sormuştum fakat cevabını alamadım. (2 ay gibi bir süreç geçti anca aldım ama oda tek cevaptı.) Bu Batihost içinde aynı. Şöyle aynı (Özelden yazdığım zaman destek suncularmı? hayır, cevap verdiler mi? evet.) Keyubu hostunu kullanırken bir sorun ile karşılaşmadım aynı şey Batihost içinde geçerli. Her 2 hostun WebScripti bana göre güzel. Yeni ve istek üzerine kurulcak olan script Keyubu müşterilerini çok bekletti ve iptal edildii. Keyubu ilgi ve kalp kırıcılığı yüzünden değer keybediyor. Benim düşüncem bunlar :)

Discord
dotNet#6640
yaşadığınız sorunları ve gerçekleri göz önüne çıkartırsanız ne mi oluyor? Keyubu firması "hatalarını düzeltmek" yerine "gerçekleri gösterenleri" yasaklıyor.
4866

Bunu gidip Keyubu ve O Forumun Sahibine sorduğunuz da ne mi oluyor?
4869

Son düzenleme: