minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
bihency#9999
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bu konuyu iki firmayıda kullanmış bir müşteri olarak açıyorum, eğer firmalardan herhangi biri bazı şeyleri yalan söyleyerek anlatırsa gerekli kanıtlarda konuya sunulacaktır.

Keyubu(+) yönleri;
  • insanlara canım nasılsın diye sorular sorabiliyor ve insanlarla muhabbet ediyorlar.
  • hızlı desteklerini genelde sunucusu dolu olan kişilere daha hızlı sağlıyorlar (discord özel mesaj yolu)
  • i9 makineleri TR'de var diyorlar ama nedense aylardır ben kullanan görmedim acaba neden .d, başka bir forumdan TR lokasyon i9 makinelerinin artık olmadığını öğrendim.
Keyubu(-) yönleri;
  • Destek taleplerine çok geç bakıyorlar.
  • Sunucular geç kuruluyor.
  • Acemi bir firma yanılmıyorsam 9-10 ayrdır bu piyasada iş yapıyorlar öğrenmeleri gereken çok şey.
  • yetkili kadrosunda edep denen birşey neredeyse yok.
  • müşterilerle kolayca üzücek şekilde dalga geçiyorlar.
  • sözlerinde durmuyorlar.
  • makinelerinde çok fazla arza çıkıyor veya sunucuları saldırı yiyor.
  • bazı yardımsever üyelere torpil geçip beleş sunucu sağlıyorlar.
  • bazı yardımeden insanlara seni yetkili alacağız diye kandırıyorlar ve sonradan kovuyorlar.
  • eski bir genel sorumlu bile kullanıcıya küfür edebiliyor.
  • taraflı hareket ediyorlar.
  • kadrosunu yavaş yavaş değiştirsede kadrosunda ddos/bot atan kişiler (bıraktım diyordu) bulunuyordu.
  • yine aynı kadroda benim yaptığım paketi benimde emeğim var diyip başka bir firmaya izinsiz vermeye çalışanlar vardı.
  • makineleri yeni olsada hizmetleri kötü.
Batıhost(+) yönleri;
  • Çok güzel webscriptleri var.
  • Destek taleplerine oldukça hızlı bakıyorlar.
  • öyle ahım şahım senin sunucun dolu diye ayrım yapmıyorlar herkese eşit davranıyorlar.
  • yetkili kadrosu deneyimli.
  • müşteriler ile aralarında ki ilişkiye önem veriyor ve samimi davranıyorlar.
  • kadrosunda sunuculara zarar veren elemanlar bulunmuyor.
  • söz verdikleri zaman sözlerini yerine getiriyorlar.
  • yapmayacakları işlerle insanları kandırmıyorlar.
  • yıllardır bu sektörde iş yaptıklarından bu firma kadar aktif tecrübeye sahip firma sayısı yok derecede az.
  • Makineler'i eski olsada sorun pek çıkmıyor.
Batıhost(-) yönleri;
  • Websitelerinde Almanya lokasyon olarak seçenek kısmını bulmak zor hatta sanırım yok.
  • Discord sunucularında bazen kurallar çok katı olabiliyor.
iki firmayıda kullandım ve sonuç olarak BatıHost'un Hizmet konusunda açık ara birinci gelebileceğini söyleyebilirim.
işte yukarda yazdıklarımdan dolayı keyubu değil.

Destek taleplerine çok geç cevap veren bir ekibin crash yiyen dolu bir sunucuya aktif görünmeseler bile nasıl da hızlı destek sağladıklarını görebilirsiniz. ben buna kısaca para kaynağını kaybetmemek için ayrımcı destek derim.​

Bu tarz olaylar batıhost'da yok derecede az herkese eşit davranılıyor ve bu iyi birşey ticketlara ve whatsapp'dan gelen mesajlara çok hızlı bakılıp sorunlar birer birer çözülüyor.

-bir süre evde olmayacağım umarım konuya saldırgan bir cevap gelmez.
Not: bu bir karalama kampanyası değil yaşadıklarımdan yola çıkarak gözlemlerimi yazmamdır.

[/QUOTEKardresim keyubu.com kotulemeyemi calısıyonuzrdr

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
bihency#9999
BATIHOST.COM
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
4
Discord
itsbluzer
Elite madenci.
Discord
! #0001
Bu konuyu iki firmayıda kullanmış bir müşteri olarak açıyorum, eğer firmalardan herhangi biri bazı şeyleri yalan söyleyerek anlatırsa gerekli kanıtlarda konuya sunulacaktır.

Keyubu(+) yönleri;
  • insanlara canım nasılsın diye sorular sorabiliyor ve insanlarla muhabbet ediyorlar.
  • hızlı desteklerini genelde sunucusu dolu olan kişilere daha hızlı sağlıyorlar (discord özel mesaj yolu)
  • i9 makineleri TR'de var diyorlar ama nedense aylardır ben kullanan görmedim acaba neden .d, başka bir forumdan TR lokasyon i9 makinelerinin artık olmadığını öğrendim.
Keyubu(-) yönleri;
  • Destek taleplerine çok geç bakıyorlar.
  • Sunucular geç kuruluyor.
  • Acemi bir firma yanılmıyorsam 9-10 ayrdır bu piyasada iş yapıyorlar öğrenmeleri gereken çok şey.
  • yetkili kadrosunda edep denen birşey neredeyse yok.
  • müşterilerle kolayca üzücek şekilde dalga geçiyorlar.
  • sözlerinde durmuyorlar.
  • makinelerinde çok fazla arza çıkıyor veya sunucuları saldırı yiyor.
  • bazı yardımsever üyelere torpil geçip beleş sunucu sağlıyorlar.
  • bazı yardımeden insanlara seni yetkili alacağız diye kandırıyorlar ve sonradan kovuyorlar.
  • eski bir genel sorumlu bile kullanıcıya küfür edebiliyor.
  • taraflı hareket ediyorlar.
  • kadrosunu yavaş yavaş değiştirsede kadrosunda ddos/bot atan kişiler (bıraktım diyordu) bulunuyordu.
  • yine aynı kadroda benim yaptığım paketi benimde emeğim var diyip başka bir firmaya izinsiz vermeye çalışanlar vardı.
  • makineleri yeni olsada hizmetleri kötü.
Batıhost(+) yönleri;
  • Çok güzel webscriptleri var.
  • Destek taleplerine oldukça hızlı bakıyorlar.
  • öyle ahım şahım senin sunucun dolu diye ayrım yapmıyorlar herkese eşit davranıyorlar.
  • yetkili kadrosu deneyimli.
  • müşteriler ile aralarında ki ilişkiye önem veriyor ve samimi davranıyorlar.
  • kadrosunda sunuculara zarar veren elemanlar bulunmuyor.
  • söz verdikleri zaman sözlerini yerine getiriyorlar.
  • yapmayacakları işlerle insanları kandırmıyorlar.
  • yıllardır bu sektörde iş yaptıklarından bu firma kadar aktif tecrübeye sahip firma sayısı yok derecede az.
  • Makineler'i eski olsada sorun pek çıkmıyor.
Batıhost(-) yönleri;
  • Websitelerinde Almanya lokasyon olarak seçenek kısmını bulmak zor hatta sanırım yok.
  • Discord sunucularında bazen kurallar çok katı olabiliyor.
iki firmayıda kullandım ve sonuç olarak BatıHost'un Hizmet konusunda açık ara birinci gelebileceğini söyleyebilirim.
işte yukarda yazdıklarımdan dolayı keyubu değil.

Destek taleplerine çok geç cevap veren bir ekibin crash yiyen dolu bir sunucuya aktif görünmeseler bile nasıl da hızlı destek sağladıklarını görebilirsiniz. ben buna kısaca para kaynağını kaybetmemek için ayrımcı destek derim.​

Bu tarz olaylar batıhost'da yok derecede az herkese eşit davranılıyor ve bu iyi birşey ticketlara ve whatsapp'dan gelen mesajlara çok hızlı bakılıp sorunlar birer birer çözülüyor.

-bir süre evde olmayacağım umarım konuya saldırgan bir cevap gelmez.
Not: bu bir karalama kampanyası değil yaşadıklarımdan yola çıkarak gözlemlerimi yazmamdır.

Şimdi taraf tutmıcam bu yuzden bu yorumu ozgurce yazmak istiyorum ben batiden 1 aylık sunucu aldım denemek içindi ve guzelde sitesi felan iyi ama keyubuya geçmeye karar verdim sitesini felan cok beyendim özellikle verdi hediyeleri sevdim bu yuzden keyubuya geçmeye geçmeye karar verdim ama şu anda bu gonderiyi okuduntan sorna arada kaldım bana yardım edin :)

Seçkin madenci.
Discord
Scropy#5407
Şimdi taraf tutmıcam bu yuzden bu yorumu ozgurce yazmak istiyorum ben batiden 1 aylık sunucu aldım denemek içindi ve guzelde sitesi felan iyi ama keyubuya geçmeye karar verdim sitesini felan cok beyendim özellikle verdi hediyeleri sevdim bu yuzden keyubuya geçmeye geçmeye karar verdim ama şu anda bu gonderiyi okuduntan sorna arada kaldım bana yardım edin :)
Haklı olabilirsin Keyubunun mc tr de reklam avantajları, ücretsiz konu tasarımı vesayre kampanyaları var fakat Makina bakımından ve destek talebleri bakımından Batihost öneririm.

"Le vent se lève ! … Il faut tenter de vivre!"
Discord
dotNet#6640
bana mı dedin yoksa başkasına mı bilmiyorum @turkoyuncu , keyubu dediğin firmada yaşadıklarımdan ötürü bu konuyu açtım. okudukların ve gördüklerin yaşadıklarım'ı gözlemem sonucu ortaya çıkan sonuçlardır. senin denemeden bilemezssin dediğin firma başkalarının işlerine taş çıkarmaya çalışan "başkaları kazanmasın, ben kazanmasam da olur müşteri bende kalsın" diye düşünen bir firma. işlemcileri habersiz kısıtlayan destek sistemi yavaş ve biri başka forumda yaşadıklarını yazdığında hatalarını düzeltmek yerine bu konuyu açanı heryerden banlayacak kibirli bir firmadır Keyubu. kısacası uzun süre deneyimledim ve bunlar benim gördüklerim.

detaylıca bilgi almak istersen profilimde discord adresim yazıyor.

Seçkin madenci.
Discord
Benim arkadaşım keyubu'dan server açmıştı çocuk 200 TL yatırmış adamlar serverini yıllık yaparız demişler ama direk hesabını engellemişler. Batihost daha iyi herkes batihost'u öneriyo valla batihost.com'a laf söyletmem.