Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

OB-Çok Amaclı Plugin v1.9 | Kasa Sistemi / Çöp Sistemi / Rütbe Sistemi |ÜCRETSİZ|

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
deluxechat lisanslı bir eklenti.

Bence şuanki api ayarlarını hiç bozmadan direkt placeholder eklemelisin. Çünkü benim gibi birçok kişi tag'ın yerini değiştirmek ister veya tab'a eklemek ister.
Tamam placeholder olarak güncelleyeceğim. Sadece rütbe sistemini ayarlayıp paylaşacağım.

Seçkin madenci.
Discord
Yaptığın Plugin Paketi Çok güzel Kullanmak isterdim ama sunucum yok :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yaptığın Plugin Paketi Çok güzel Kullanmak isterdim ama sunucum yok :)
Teşekkürler. Şuanda rütbe pluginini ayırdım ayrı güncelleme yapıyorum. PlaceHolder ekledim tablist için ayarlamalar yapıyorum. Son olarak da ne tarzda level atlama olsun yani Skyblock leveline göre mi ? Paraya göre mi ? Öldürülen mob sayısına göre mi onu ayarlayacağım.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Teşekkürler. Şuanda rütbe pluginini ayırdım ayrı güncelleme yapıyorum. PlaceHolder ekledim tablist için ayarlamalar yapıyorum. Son olarak da ne tarzda level atlama olsun yani Skyblock leveline göre mi ? Paraya göre mi ? Öldürülen mob sayısına göre mi onu ayarlayacağım.
ne durumda eklenti?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
ne durumda eklenti?
Placeholder tamam. Dil dosyası da oluşturdum. Şimdi ufak birkaç değişiklik yapacağım 1-2 saate eklerim foruma.

Bu arada yeni konu açacağım. Sadece rütbe sistemini ayırıp yeni eklenti olarak düzenledim.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord