minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

PLAY.SURVIVALTURK.COM | 2020 | 1.8 | Her Ay 1000 TL Nakit Ödülü (+ Ödül Havuzu) Farm ve PvP Bir Arada [i9 9990K Dedicated Sunucu]

Sunucu IP Adresi
play.survivalturk.com
Oyun Sürümü
1.8
Sunucu Slotu ∞
450
Yeni bir Steve doğdu!
Discord

BDJK6X.gif

Büyük Açılış: 28 Ağustos Cuma Günü 19:00

Merhabalar, herkese iyi forumlar ve keyifli oyunlar dilerim. Hazırlanan görseller ve yapılan çalışmalar kendisini anlatacak ama hepsinden önce izninizle kendimi anlatayım ve sizlere tanıtayım.

İsmim Devi, 26 yaşındayım. Aktif olarak işleyen ve yukarıda da banner reklamını gördüğünüz SurvivalTurk sunucusunun sahibiyim. Ortağım ve kendi ekibim ile yürüttüğümüz bu projelerde, prestijli bir network kurmayı hedefliyoruz. Mevcut, açık tek sunucumuz olan Survival sunucumuz 3 ayda +6000 kullanıcıya ulaştı ve aktif, kemik oyuncuları ile oturmuş bir şekilde her geçen gün büyümeye devam ediyor. Survival bizim ilk çocuğumuzdu, onu büyüttük, evlendirdik ve şimdi yeni çocuğumuz olan Factions'a yoğunlaştık.

Her zaman heves ettiğim ESpor ile Minecraft'ı harmanlama hayalime karşın bir adım daha attım ve ödül havuzlu ve bol nakit ödüllü bir factions sunucusu açacak olduğumuzun müjdesini sizlere vermek istiyorum.

Haftalarca, sabahlara kadar çalıştık, çabaladık. Bu satırları bile gözlerimden uyku akarken yazıyorum. O sebep ile eğer hatam olursa lütfen affola.

Bizler bu sunucu için çok paralar harcadık ama hepsinden önemlisi çok emek verdik, umarım emeğimizin karşılığını alırız. Sizler de çokca emek vereceksiniz, şüpheniz olmasın emeğiniz de bizlere emanet.

28 Ağustos 19:00'da kudretli, i9 9990k sunucumuzda sizleri de ağırlayabilmek dileğiyle... Sizi şimdi görseller ile başbaşa bırakayım.

Misafirimiz olmak ve detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz eğer, Discord sunucumuz: dc.gg/survivalturk

rb2iBK.png

Seçkin madenci.
Discord
Konu tasarımınız hoşuma gitti maplarda öyle sunucunuz gayet oynanılabilir düzeyde başarılar diliyorum