minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

[RightNW.keyubu.com] | OPFACTİON TÜRKİYENİN EN KOLAY OPFACTİON SUNUCUSU | 120 SLOT | MASKE | , | JACKPOT | , | CE | , | YETENEK | VE DAHA FAZLASI...

Sunucu IP Adresi
RightNW.keyubu.com
Oyun Sürümü
1.8.x
Sunucu Slotu ∞
120
İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
Konu tasarımı çok kötü keyubu kullanıyorsunuz keyubuya rica etseniz size bir konu tasarımı yaparlar ve keyubunun başka forumlarla reklam yapa bilirsin üst reklam ücretsiz bir eşkidle keyubunun bunun gibi avantajları var
Sistemler klasik
Mapler güzel ama mapleri fotoraflarını çekme şeklini hiç beğenmedim
Paket alıntı
Ve bu devirde 3 gb ram 10 kişi de tps 2 ye 3 e düşer
Klasik faction sunucusu. başarılar.
ve açıkcası batihostu hiç tavsiye etmem en iyisi keyubu ve anadolu host hem ramleri iyi makineleri ve hediyeleri var ücretiz konu tasarım bir forumda premium üyelik ve üst başlıklı reklam ve o reklamlar sayesinde 10 a yakın oyuncu geliyor ve batihost dalga geçerek konuşuyor wp den kanıtları atabilirim ve lag sorunu çok fazla makineleri çok eski ben bunları bu kadar net niye söylüyom dersen 6 ya yakın Oradan Makine almışımdır ve 5 kişide tps 3.

6'ya yakın makinemizi kullandınız 5 kişide TPS 3, TPS değerleri sizin eserinizdir makinelerimizin eski olduğunu da sanırım pazardan dolma lafları içlik yapıp pişiriyorsunuz, hayır anlamıyorum ki nereden geliyor bu kafa.

Bize gelip sunucu aldım, reklam lazım dediğinde bize ait belirli sitelerde reklam yapman için destek oluyoruz
Minecraft sunucunun skriptde dahi sorun olursa biz yapıp sana geri veriyoruz.
Kredin eksik olduğunda / ödeyemediğinde biz sen kötü hissetme darda kalma diye kredi ekliyoruz.
Konu tasarımını yaptırman için emin ellerden sana indirim sunuyoruz onun bunun herkese beleş dağıttığını kullanmak yerine kendine özel / özgü yaptırmış oluyorsun.
Daima sizi düşünüyoruz sizinle birlikte çekilişlerimizi yapıyor sizi müşteriden ziyade dost olarak görüyor ve her derdinize çare oluyoruz.
40GB olarak verdiğimiz diski isteğe göre gerçekten lazımsa 100'e kadar ücret istemeden çıkartabiliyoruz.
Saldırı aldığın zaman sunucunu en iyi şekilde koruyoruz ve senin de öğrenebilmen için nasıl koruduğumuzu sana da öğretiyoruz, gizlemiyoruz. ne yaptığımızı bire bir anlatıyoruz.
Linux bilgin yoksa teker teker anlatıyoruz.
Windows makinenin sürümünü değiştirirken sadece 10 dakikanı alıyor yarın yaparız diye geçiştirmiyoruz.
Makine satın aldığında maksimum 30 dakika içerisinde kurup sana teslim ediyoruz.
Verdiğimiz sitelerin içine ödeme API'si koyup mobil ödemelere %15 gibi bir az rakamla komisyon sağlıyoruz.
Hazırladığımız onlarca sitemiz var sırf siz rahatça kullanın diye, hepsi bize ait güvenle kullanmanız için çalışıyoruz.
Discord ekibimizi sağlam tutuyoruz bir sorunun olursa discord görevlilerine bile sorsanız çözüyoruz, biz sadece discord yetkilisiyiz bize sormayın diye geçiştirmiyoruz.

Daha sayayım mı? Saymamı istersen lütfen çekinme ben rahatlıkla devam edebilirim çünkü.

Seçkin madenci.
Discord
Puncher#3550
6'ya yakın makinemizi kullandınız 5 kişide TPS 3, TPS değerleri sizin eserinizdir makinelerimizin eski olduğunu da sanırım pazardan dolma lafları içlik yapıp pişiriyorsunuz, hayır anlamıyorum ki nereden geliyor bu kafa.

Bize gelip sunucu aldım, reklam lazım dediğinde bize ait belirli sitelerde reklam yapman için destek oluyoruz
Minecraft sunucunun skriptde dahi sorun olursa biz yapıp sana geri veriyoruz.
Kredin eksik olduğunda / ödeyemediğinde biz sen kötü hissetme darda kalma diye kredi ekliyoruz.
Konu tasarımını yaptırman için emin ellerden sana indirim sunuyoruz onun bunun herkese beleş dağıttığını kullanmak yerine kendine özel / özgü yaptırmış oluyorsun.
Daima sizi düşünüyoruz sizinle birlikte çekilişlerimizi yapıyor sizi müşteriden ziyade dost olarak görüyor ve her derdinize çare oluyoruz.
40GB olarak verdiğimiz diski isteğe göre gerçekten lazımsa 100'e kadar ücret istemeden çıkartabiliyoruz.
Saldırı aldığın zaman sunucunu en iyi şekilde koruyoruz ve senin de öğrenebilmen için nasıl koruduğumuzu sana da öğretiyoruz, gizlemiyoruz. ne yaptığımızı bire bir anlatıyoruz.
Linux bilgin yoksa teker teker anlatıyoruz.
Windows makinenin sürümünü değiştirirken sadece 10 dakikanı alıyor yarın yaparız diye geçiştirmiyoruz.
Makine satın aldığında maksimum 30 dakika içerisinde kurup sana teslim ediyoruz.
Verdiğimiz sitelerin içine ödeme API'si koyup mobil ödemelere %15 gibi bir az rakamla komisyon sağlıyoruz.
Hazırladığımız onlarca sitemiz var sırf siz rahatça kullanın diye, hepsi bize ait güvenle kullanmanız için çalışıyoruz.
Discord ekibimizi sağlam tutuyoruz bir sorunun olursa discord görevlilerine bile sorsanız çözüyoruz, biz sadece discord yetkilisiyiz bize sormayın diye geçiştirmiyoruz.

Daha sayayım mı? Saymamı istersen lütfen çekinme ben rahatlıkla devam edebilirim çünkü.
Peki sizde ki bu güven nerden geliyor acaba Erkan'bey herşeye sert çıkıyor küçük enişte filan filan ? kelimeler ? ve 6 ya yakın 7gb ramlik makineler aldık ve tps 4 kişide 3 tps di ? bu nasıl olabilir ticket atıyoz size Paketinizden kaynkalı diyor paket yokki suncuuda world edit var tek ve mv plugini var sonra batihostun kendi plugini kullanmaya başladık gene lag var paketiniz bozuksa biz ne yapalım dediniz ? ve keyubuda 110 Pluginli bir sunucum var şuanda 20 kişide tps 17 nin altına inmiyor nasıl olabilir bu tps olayı ? ve ben desteğinizle hakkında yorum yapmadım tps ve makine hakkın yorum yaptım sen discordlara kadar gitmişsin ?

Ve şuanda bilgsiiyardki tüm sslere bakıyorum şu tps olayını bi gösteryimde.

@Elysion
5131
5132
ve sunucuda 2 kişi avrken 10 kişide tps 3 oluyordu onun ss ini bulamadım 2018 yılından kalma oldu için
ve bu tpsler world edit filan kullanılmıyordu ve sadecen suncuuda 1 adet map vardı oda 1.7 gibi bir mapdi
ve suncuuda 40 tane plugin yükliydi 6gb ram vardı sunucuda ?
Pekala buna cevapın varmı ? @Elysion

Seçkin madenci.
Discord
DarthWader#9783
Peki sizde ki bu güven nerden geliyor acaba Erkan'bey herşeye sert çıkıyor küçük enişte filan filan ? kelimeler ? ve 6 ya yakın 7gb ramlik makineler aldık ve tps 4 kişide 3 tps di ? bu nasıl olabilir ticket atıyoz size Paketinizden kaynkalı diyor paket yokki suncuuda world edit var tek ve mv plugini var sonra batihostun kendi plugini kullanmaya başladık gene lag var paketiniz bozuksa biz ne yapalım dediniz ? ve keyubuda 110 Pluginli bir sunucum var şuanda 20 kişide tps 17 nin altına inmiyor nasıl olabilir bu tps olayı ? ve ben desteğinizle hakkında yorum yapmadım tps ve makine hakkın yorum yaptım sen discordlara kadar gitmişsin ?

Ve şuanda bilgsiiyardki tüm sslere bakıyorum şu tps olayını bi gösteryimde.
Sanırım bunun sebebi cidden paketindeki eklentiler kullandığın spigot ve pek çok değişken yüzünden olabilir. Ama asıl konuya geçelim sunucu dediğin şey kolay değil çünkü ana makine bölümleniyor ve bunu inşallah biliyorsundur ki bu seninle aynı makineyi paylaşan insanımsı varlıklardan dolayı da olabilir.

Seçkin madenci.
Discord
Puncher#3550
Sanırım bunun sebebi cidden paketindeki eklentiler kullandığın spigot ve pek çok değişken yüzünden olabilir. Ama asıl konuya geçelim sunucu dediğin şey kolay değil çünkü ana makine bölümleniyor ve bunu inşallah biliyorsundur ki bu seninle aynı makineyi paylaşan insanımsı varlıklardan dolayı da olabilir.
Peki şuanki eklentiler keyubudan açtık ve halla açık sunucu ve o eklentilerin aynısı şuanda keyubuda kullanıyom hatta şuanda sunucumda 110 tane plugin var ? ve tps 15 kişide 20 20 19 ? ve yazıyı okursan batihost un kendi paketiylede aynıydı plugin olmayıncada aynıydı sunucuda

Discord
Sunshine#0368

Dsicordlara kadar inmemin sebebi sana hizmetimizi anlatmamdı, nasıl ve ne şekilde okudun bilmiyorum.

TPS sorunları elbette sizin esirinizdir benim güvendiğim tek şey ekibimizin ve benim bilgimdir.

Sen Erkan Bey'e güzel bir üslup ile gittiğin zaman, abi TPS değerlerim şöyle şöyle paketim de yok neler olduğuna bir bakabilirmiyiz dediğin zaman biz senin sorunun çözülene kadar sen yazmasan dahi seni rahat bırakmazdık, emin ol.

Şu hosta geçtim plugin paketim bu alemde TPS düşmüyor diyorsun, eyvallah diyorsun da bizim hizmetimizde olan sunucular neden 400-500 kişi çektikleri zaman TPS değerleri senin tabirin ile '3' olmuyor?

Bu işin senden kaynaklanmadığına hala emin misin? Tabir şekli aslında onu özel yapıyor yani sana küçük enişte dediği zaman sana hakaret değil aslında sana olan ilgisini aktarıyor da sen yanlış anlamışsın demek ki.

Sert çıkıştığı tek an senin ona dik kafalılık yaptığın andır, ben de sana burada dik kafalı olsam belki küfüre kadar girersin. Önce edep.

20 Kişide bile 17 TPS almanız gerçekten makinenizin ne alemde olduğunu gösteriyor. :)

Az duyurularımızı takip et. 2GB makineye bungee kurup 15 tane sunucu açan ama hala bir şey elde edemediğinde pes edip çıkan bir sürü hater dostlarımız var. sağolsun varolsunlar.

Lütfen hiçbir şeyi tam olarak anlamadan / denemeden tam manasıyla istemeden yorum yapmayın.
Şahsen ben bile sen bana gelip bir sorunun belirtsen gece gündüz seninle o sorunu değil tüm paket sorunlarını çözmek için vaktimi ayırırım.

iyi tanı. iyi seç. kiminle memnunsan onunla kal. ama memnun olduğun seni rakip olman için iteklerse, geri gel. sen hakkı savunmak için var olmalısın. samanı değil.

@Elysion
Ekli dosyayı görüntüle 5131
Ekli dosyayı görüntüle 5132
ve sunucuda 2 kişi avrken 10 kişide tps 3 oluyordu onun ss ini bulamadım 2018 yılından kalma oldu için
ve bu tpsler world edit filan kullanılmıyordu ve sadecen suncuuda 1 adet map vardı oda 1.7 gibi bir mapdi
ve suncuuda 40 tane plugin yükliydi 6gb ram vardı sunucuda ?
Pekala buna cevapın varmı ? @Elysion

TPS değerlerini bana attığın zaman birşeyin fark etmeyeceğini bilmelisin. Timings raporunu bana düzgünce atacaksın eklentilerini atacaksın ve neyi ne şekilde kullandığını söyleyeceksin. Sunucuya ne kadar ram verdin ne ile çalıştırdın hangi çobana burası ot hangi çobana burası kır dedin?

Discord
Sunshine#0368
Gösterdim zaten timings raporu logları herşeyi attım sunucuya 5gb ram verdik ve yağız diye bir yetkili vardı 2018 yılında halla varmı bilmiyorum o girdi vds ye sorun gözükmüyor dedi kendisi ve batihost un pluginer'ımış galiba erkan öyle söyledi ve tek sıkıntı buydu
ve şöyle bir sıkıntı vardı onuda ben kendim düzelttim hatta batihosta yazdım onl Ekli dosyayı görüntüle 5135 arda baktı düzezlmiş dediler ?
Neyse konuyu burada kapatalım olanlar açık ve net Saygısız konuşmalarda 6 tane makine değiştirip her türlü paketi değiştirip tps halla 10larda olan bir makineydi ve ben sadecne bunu belirttim hadi size kolay gelsin konu burada kapansın.

Anlıyorum, biz ne kadar sana ikram sunsak sen beğenmeyeceksin.
Afiyet olsun, taassupkar dostum.

Ne sorunun olursa bul bizi, sığındığın deliklere fazla güvenme üstü toprak olsa gerek oraların.

ve bir sıkıntıda buydu
Skript::Combined Totalcount(75) total(97.47% 23.524s, 1,176.19% of tick)avg(313.65ms per - 588.09ms/1.88 per tick) Skript::Task: ch.njol.skript.effects.Delay$1 (Single)count(35) total(97.46% 23.524s, 1,176.18% of tick)avg(672.10ms per - 588.09ms/0.88 per tick) Skript::Task: ch.njol.skript.bukkitutil.PlayerUtils$1 (interval:1)count(40) total(0.00% 0s, 0.00% of tick)avg(0.00ms per - 0.00ms/1.00 per tick
ve bunları hepsi kendi profesyonel pluginer'ım tarafından ve batihost tarafından çözülmüştü ?

Attığın değerlerin neye ait olduğunu biliyor musun? :)

ve daha sonra aynı paket aynı map ile keyubuya geçince tps 20 20 20 di ? direk batihosttan çıkmadan önce kaydı aldık sonra hemen attık paketi bir değişiklik yapmadan @Elysion

Hadi, kanıtla. bekliyorum.

Seçkin madenci.
Discord
Puncher#3550

Ne sorunun olursa bul bizi, sığındığın deliklere fazla güvenme üstü toprak olsa gerek oraların.

Peki :d cevap yok ........

Tamam buyur gel sunucuya NationalSky.Keyubu.Com gel tps değerini 100 adet plugin varken.

bunlarda son kanıtlarım
5139
5140
5141
@Elysion ve buyur sunucuya gel 100 adet plugin var ip yi verdim.

Discord
Sunshine#0368
bunlarda son kanıtlarım
Ekli dosyayı görüntüle 5139
Ekli dosyayı görüntüle 5140
Ekli dosyayı görüntüle 5141
@Elysion ve buyur sunucuya gel 100 adet plugin var ip yi verdim.

20 Online alıp 17 TPS aldığın sunucunu kendin dile getirmedin mi? Daha neyi kanıtlamaya çalışıyorsun?
Gösterdiğin ticket talepleri belirli sorunlar içerisinde olmuş, ve bana gösterdiğin talepler ile hala TPS değerlerinin oranını anlamayacağımı bil. sonuçta bana gelmedin.

Ayrıca bunu diğer forumlarda yazsan çoktan yasaklanmıştın. burada kafana göre yazıyorsun. akıl sahipleri için burada bir öğüt vardır.

2 Kere makineni değiştirdik, hala TPS dedin. güzel müşterimiz 2 kere sana yeni makine verdik hala TPS diyorsan sorunun hala senden kaynaklanmadığına emin misin?

Onu bunu geç sen ilk bir bakkala gidiyorsun çikolatasını beğenmiyor yanındakine geçiyorsun beğeniyorsun, bakıyoruz ki bu iki bakkalın da toptancısı aynı. ne değişti? nedir seni yanıltan?

Seçkin madenci.
Discord
Puncher#3550
20 Online alıp 17 TPS aldığın sunucunu kendin dile getirmedin mi? Daha neyi kanıtlamaya çalışıyorsun?
Gösterdiğin ticket talepleri belirli sorunlar içerisinde olmuş, ve bana gösterdiğin talepler ile hala TPS değerlerinin oranını anlamayacağımı bil. sonuçta bana gelmedin.

Ayrıca bunu diğer forumlarda yazsan çoktan yasaklanmıştın. burada kafana göre yazıyorsun. akıl sahipleri için burada bir öğüt vardır.

2 Kere makineni değiştirdik, hala TPS dedin. güzel müşterimiz 2 kere sana yeni makine verdik hala TPS diyorsan sorunun hala senden kaynaklanmadığına emin misin?

Onu bunu geç sen ilk bir bakkala gidiyorsun çikolatasını beğenmiyor yanındakine geçiyorsun beğeniyorsun, bakıyoruz ki bu iki bakkalın da toptancısı aynı. ne değişti? nedir seni yanıltan?
Peki hata nasıl bende olabilir lütfen cevaplarmısın 7 ye yakın başka paketler değiştirdik kendimiz paket yaptırdık internetten paket bulup indirdik herşeyi yaptık neden peki halla tps değerli bu ve sizin yetkiliniz yağız girdi yaptı herşeyi ve sorun çözülmüştü dedi ?

o zaman yetkilileriniz yapamıyor ?