Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

SilentNetWork | Kasa | Günlük Ödül | Özel Spawner | Özel Ada Panel | Edit | Oyuncu Bilgi | Sanslı Üye | Event | Özel Oto Sat | Ve Dahası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sunucu IP Adresi
Play.SilentNW.Com
BATIHOST.COM
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
4
Discord
itsbluzer
Attıgın resimde biraz anlama gibi bir gekerekcen olsa o msj ı atmazsın. Benden iyi sunucu varsa benden daha iyi oyuncu ceker. Sunucuyu seviyorlar ve gelip oynuyolar. Sunucuda ayrımcılık yapıyormussum kanıt at ?
Böyle konuşmanızı yaşınıza veriyorum zaten türkçenizden anlaşılıyor ne seviyede olduğunuz, çok bariz ortada terbiyesiz oldugunuz ve milletin sunucusuna saldırıp oyuncu çekmeye çalıştıgınızı falan, hiç oralara girmek bile istemiyorum. Çok boş insanlarsınız. Dolu yapın biraz. İyi forumlar diliyorum.

Seçkin madenci.
Discord
Redoerdo#0001
Senden iyi sunucu varsamı baya özgüvenlisin. Tanıtımı iyi olan başka swlerde reklam yapan çevresi olan ama paketi hazır olan çok online çeken sunucularda var. Online sayısına göre alakası yok. Benim sunucularımın hepsi +100 oluyordu +260 rekorum var ama hiç en iyiyim bu işte demedim. Java bilmeyen demişsin, Java çok da önemli değil önemli olan geliştirmek fikir ortaya atmak o fikri uygulayabilmek. Ayrıca 2 classı birbirine bağlamaktan öte bildiğin bir şey olduğunu sanmıyorum. Bu arada sunucuna bende girdim, muhtemelen skriptlerin ilk girişte 3 4 farklı variable tutuyor o yüzden loadlaması uzun sürüyor sanki drop girmiş gibi oluyor. Lag olarak algılanıyor. Çok yükselme benden sana ufacık bi tavsiye. Olduğun kadar konuş. En iyisi benim dersen senden iyisi gelir sana laf atar sende karşılık vericem diye uğraşırsın boşuna zaman kaybı. Yani benim şuan yaptığımda bilmişlik falan filan olabilir şuan yapmamam gereken bir şekilde yanıtlıyorum mesajını fakat bunu yazmak zorunda hissettim. Çünkü tavırların sunucunun güzelliğine balta vuruyor. İyi forumlar. Umarım daha iyi yerlere gelirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...