Paylaşım Skyblock - Arena - SkyPvP / Olabilecek Tek Bir Harita! - Schematic - Alıntı -

edergo

♛「Lead」♛ ◤Kağan◥
Yönetici
Puanlar
50
İnternet sitesi
www.iceplus.cloud
skypvp dediğin skyfight olmasın .s
Bu işi ilk piyasaya SkyPvp adıyla sürdüler. Sonrasında yurt dışında yayılmaya başladı. Ben de o zamanlar o oyunu çok seviyordum ve Türkiye'de olmamasını eksiklik olarak buluyordum. Bu sebeple Türkiye'deki ilk SkyPvp sunucusunu Batıhost aracılığıyla açtım. Fakat ilgi almadığı için kapatmak zorunda kaldım. Bazı büyük sunucular da SkyFight ismiyle bu oyunu piyasaya sürdüler fakat oyuncuları fazla olduğu için çok rahat gelişme kaydedebildiler. :)

Puanlar
2
Bu işi ilk piyasaya SkyPvp adıyla sürdüler. Sonrasında yurt dışında yayılmaya başladı. Ben de o zamanlar o oyunu çok seviyordum ve Türkiye'de olmamasını eksiklik olarak buluyordum. Bu sebeple Türkiye'deki ilk SkyPvp sunucusunu Batıhost aracılığıyla açtım. Fakat ilgi almadığı için kapatmak zorunda kaldım. Bazı büyük sunucular da SkyFight ismiyle bu oyunu piyasaya sürdüler fakat oyuncuları fazla olduğu için çok rahat gelişme kaydedebildiler. :)
Büyük sunucular aynı oyunun ismini değiştiriyor ve "Dünyada ilk" adı altında kullanıma sürüyorlar. Çok ilginç ve nerdeyse her zaman tutuyor. Sizde biraz unlucky olmuş :)

Puanlar
12
Görüntüler çok uzaktan çekildiği için ayrıntıları çok belli olmuyor fakat iş yapabilecek bir harita emeğinize sağlık.

Puanlar
30
Görüntüler çok uzaktan çekildiği için ayrıntıları çok belli olmuyor fakat iş yapabilecek bir harita emeğinize sağlık.
Paylaşım için teşekkürler, başarılar dilerim.
Harita Çok Büyük Ama Cezbedici Duruyor.Başarılar
Ben o haritayı gezmeye üşenirim be :D Emeğine sağlık
Teşekkürler :D Bu ne uzun şeydir uzun zaman foruma uğramayınca bu oluyormuş demekki :/

CooLBeY

Tüccar
Stajyer
Puanlar
35
Her ne kadar her şeyin kendime ait olanını seven biri olsam da harita sevilmeyecek gibi değil, alt kısımda ki doğallık çok hoşuma gitti gerçekten.