Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Paylaşım Sunucu Optimizasyonu ⚡(Minecraft) #1

Seçkin madenci.
Discord
Misafirlikten yazıyorum 300 kişi 12 gb olayını sizinle dc de konuşarak halledelim sunucu açayim 300 kişi koyalım içine durumu beraber gözlemliyelim eğer dediğim gibi olursa konuda özür dileyeceksiniz sizin dediğiniz doğruysa ben o yazıyı kaldıracağım. Olmaz diyen siz olduğunuzdan bekliyorum.
Boş bir paketten bahsetmiyorum ben.

sanırım daha araştırma yapmamışsın veya hayatında hiç 14 aydır oyuncuların datasının silinmediğini gördüğün bir paket olmamış.

Yeni yapılan paketi bende 12gb ramle 300 kişiyi oynatırım.

Benim amacım oyuncu datasının olduğu pakette bu işlemlerin fazla işe yaramayacağı.

Eğer 14 aylık paketi 12gb'da 300 kişi oynatın sorunsuz bir şekilde sizi tebrik edeceğim.

"Le vent se lève ! … Il faut tenter de vivre!"
Discord
dotNet#6640
Boş bir paketten bahsetmiyorum ben.

sanırım daha araştırma yapmamışsın veya hayatında hiç 14 aydır oyuncuların datasının silinmediğini gördüğün bir paket olmamış.

Yeni yapılan paketi bende 12gb ramle 300 kişiyi oynatırım.

Benim amacım oyuncu datasının olduğu pakette bu işlemlerin fazla işe yaramayacağı.

Eğer 14 aylık paketi 12gb'da 300 kişi oynatın sorunsuz bir şekilde sizi tebrik edeceğim.
Evet ne güzel bak şimdi adam gibi anlatabildiniz. Ben sizle temizlenmemiş bir paketi konuşmuyorum. Temizlemiyorsanız bunu 12gb 300 kişi mi diyip olmaz diyemezssiniz. Bilgisayarlar bile formatlanırken sizin sunucuyu temizlememe işleminiz ayrı bir olay sunucu için gerekli bir durum. Oyuncular için yapmıyorsanız itemleri ve dataları sql üzerinde tutabilir kişi sunucudayken aktif duruma getirip kişi gittiğinde tekrar aktarma sağlayabilirsiniz. Yapmayı bilmiyorsanız ekibimiz den ücretli olarak yaptırabilirsiniz en azından biraz da olsa kolaylık sağlanmış olur.

Seçkin madenci.
Discord
Evet ne güzel bak şimdi adam gibi anlatabildiniz. Ben sizle temizlenmemiş bir paketi konuşmuyorum. Temizlemiyorsanız bunu 12gb 300 kişi mi diyip olmaz diyemezssiniz. Bilgisayarlar bile formatlanırken sizin sunucuyu temizlememe işleminiz ayrı bir olay sunucu için gerekli bir durum. Oyuncular için yapmıyorsanız itemleri ve dataları sql üzerinde tutabilir kişi sunucudayken aktif duruma getirip kişi gittiğinde tekrar aktarma sağlayabilirsiniz. Yapmayı bilmiyorsanız ekibimiz den ücretli olarak yaptırabilirsiniz en azından biraz da olsa kolaylık sağlanmış olur.
Discord'dan güzelce sohbet ettik iki'mizinde birbirimizi yanlış anladığını farkettik.

Konu ondan dolayı buralara geldi.

Ben arkadaşın benim pakette 12gb ile sorunsuz oynatacağını sandım.

Fakat o boş paketten bahsediyormuş.

Burda yapılan optimizeler gayet sunucunuza etki ediyor, deneyebilirsiniz.

"Le vent se lève ! … Il faut tenter de vivre!"
Discord
dotNet#6640
Discord'dan güzelce sohbet ettik iki'mizinde birbirimizi yanlış anladığını farkettik.

Konu ondan dolayı buralara geldi.

Ben arkadaşın benim pakette 12gb ile sorunsuz oynatacağını sandım.

Fakat o boş paketten bahsediyormuş.

Burda yapılan optimizeler gayet sunucunuza etki ediyor, deneyebilirsiniz.
güzelce konuştuk ikimiz de :)
bu arada ben boş paketden değil hatasız az veri ve data bulunan sunucular için de diyorum.

Son düzenleme: