minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Timings raporuma bakarmısınz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
ben resmen şok. adamın sunucu almanya lokasyon. bak sen Allah'ın işine.

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
ya sormadan edemeyeceğim, forumun ilk ve tek Garip Üye tag'ı sende, nasıl aldın bize anlatsana ayıp olmazsa :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
ya sormadan edemeyeceğim, forumun ilk ve tek Garip Üye tag'ı sende, nasıl aldın bize anlatsana ayıp olmazsa :)

sen daha iyi bilirsin sen verdin sonuçta, aklınca beni mi aşağılıyorsun ne yapıyorsun bilemiyorum ama umrumda değil.

Bu arada lag olsa emin ol "timings raporuma bakar mısınız" yerine "lag var arkadaşlar lütfen acil yardım edin" tarzı bir şey yazardı herhalde. Timings süresi boyunca TPS sabit 20 ve çıkardığın sonuç lag var ise problem sende.

Seçkin madenci.
Discord
Hocam biraz baktımta her skyblock sunucusunda lag var timings raporu neredeyse birebir aynı bu iş hiç normal değil.
Sürekli aynı tipte aynı problemler. Hopperi cheste bağlıyorsun lockette şişiyor hopper şişiyor ayrıca chestshop şişiyor onun üzerine wg şişiyor sanki domino taşı gibi sürekli ms ler artıyor, Bizzat girip kontrol etmek kesin sonuca ozaman varmak lazım.

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
Yahu seni aşağılama, küçük düşürme derdim olsa engellerim, giremezsin de yazamazsın da :)
bizim farklı seslere de ihtiyacımız var ve görüyorsun ki buradasın. :) Geçen engelini kaldıran da benim ayrıca.

herşeyi bırak adamın sunucu Almanya Lokasyon, vay anasını.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Hocam biraz baktımta her skyblock sunucusunda lag var timings raporu neredeyse birebir aynı bu iş hiç normal değil.
Sürekli aynı tipte aynı problemler. Hopperi cheste bağlıyorsun lockette şişiyor hopper şişiyor ayrıca chestshop şişiyor onun üzerine wg şişiyor sanki domino taşı gibi sürekli ms ler artıyor, Bizzat girip kontrol etmek kesin sonuca ozaman varmak lazım.

Sunucusunda lag olduğu kanaatine nereden vardın, timings'in neresi aynı acaba?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yahu seni aşağılama, küçük düşürme derdim olsa engellerim, giremezsin de yazamazsın da :)
bizim farklı seslere de ihtiyacımız var ve görüyorsun ki buradasın. :) Geçen engelini kaldıran da benim ayrıca.

herşeyi bırak adamın sunucu Almanya Lokasyon, vay anasını.

Farklı seslere bastırmak için ihtiyacınız var sanırım. Sunucusunda zaten lag yok. Ve lütfen artık "ben istemesem zaten yazamazsın, ben istemez isem hiç bir şey olmaz, olamaz" havasından çık. Banı mı kim açtı tam bilmiyorum ama en son kadir açmıştı diye hatırlıyorum.

Seçkin madenci.
Discord
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...