minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

[TR-DU]☢️ NEXT HUMANITY - 24/7 Gerçekçi Şehir Kurma [1.12.2 Modpack / Nitrado]☢️

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
NHLogo.png
Herkese merhabalar,

Sizlere bugün üç sene boyunca üzerinde çalıştığım ve bu sene ocak ayında açtığım NEXT HUMANITY Serverini tanıtmak istiyorum. Bu server, sıfırdan bir şehir kurma projesidir aslında. Ama şehir dediğimde etrafta birkaç bomboş binadan ibaret olacak renksiz ve cansız bir şehirden bahsetmiyorum. Bu sunucuyu anlatmak için nerden başlasam diye düşünüyorum çünkü anlatacak çok fazla şey var ve bu yüzden size kısa bir açıklama metni hazırladım.

Peki amaç nedir:
Akastin şehri ve tüm medeniyeti bir nükleer savaş nedeniyle yok olmuş, doğaya terkedilmiş. Bu dünyayı yine insanlarla doldurup sıfırdan bir şehir kuracağız. Çeşitli teknik modların yardımıyla birlikte, şehirde fabrikalar, işletmeler ve imalat endüstrilerini kurup, üretim yapıp, şehrin yeniden bir ekonomiğe girmesine sağlayacağız. Yani inşa ettiğimiz hiçbir şey sembolik veya süs için kalmayacak. Fabrikalar oyuncular tarafından işletilecek ve üretim yapacaklar. Ürettikleri ürünlerini başka işletmelere satacaklar ve o işletmeler de aldıkları ürünlerle kendi ürünlerini yapacaklalar. İşte böyle bir döngü sağlanacak ve ekonomi için büyük katkılar sağlanacak. Bir vatandaş isterse de kendi işletmesini açabilir ve onu işletip para kazanabilir.

Enerji konusunda ise büyük bir nükleer santrali inşa edip, şehrin tüm ev, sokak, ve işletmelere enerji aktaracak. Herkes ödediği kira ve vergi dışında enerji faturası da ödeyecektir.

Ayrıca güzel ve düzenli bir şehircilik planı ile şehrin güzel ve estetik gözükmesi için çalışacağız. Yolları ve sokakları isimlendireceğiz ve bu işi de çevre ve şehircilik bakanı yapacak. Evet, bir bakan. Akastin Belediyemizde çalışacak olan Çevre ve şehircilik bakanı, ekonomi ve maliye bakanı, güvenlik ve savunma bakanı ve başkan yardımcısıyla birlikte, hepsi Akastinin doğru ve hızlı büyümesi için çalışacak. Ayrıca her sene yeni bir belediye başkanı seçilecek.
Bir 26 maddelik bir anayasa bile var ve herkes o yasalara göre yaşayacaktır.

Katılmak için ise üç şartla girebiliyorsun:

-En az 15 yaşında olman gerekiyor.
-Oyuna verebilecek minimum 6 GB RAM vermen gerekiyor.
-Orijinal Minecraft hesabına ihtiyacın var.

Bunları karşıladığında Technic Launcher indir ve oradan Next Humanity Discord sunucusuna katılıp bana özel mesaj at. Sonrasında seni ben Whiteliste ekleyeceğim.

Discord Linli:
Modpack Linki:
Ekran Görüntüleri:
ss1.png ss2.png ss3.png ss5.png ss6.png ss7.png

Ekli dosyalar

• Yeni Akastin Map-min.png
    6.8 MB · Görüntüleme: 4