minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Türk sunucular mı yoksa yabancı sunucular mı daha iyi?

Yabancı sunucular mı daha iyi yoksa türk sunucular mı?

• Türk sunucular

Kullanılan: 1 25.0%
  • Yabancı sunucular

Kullanılan: 3 75.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
3
Discord
Arda Mert Tezel#0001
Bunu tek bir yönden belirleyemeyiz. Ping kalitesi olarak bakarsak Türk sunucuları daha iyi bu yönden. Yabancı sunucular daha çok MS'li olduğu için. Yabancı sunucular da daha çok uğraş olduğu için , yabancı sunucular da oynamayı tercih ederdim.
Öncelikle ben bu durumu asla yaşamadım yaşayacağımı da düşünmüyorum muazzam bir internet alt yapım bulunuyor. Ama tabiki herkesde bu alt yapı olmuyor arada biraz ping girmesi birinin seni dolandırmasından ve aynı şeyi sürekli yapmandan 1 gün sonra kapanıp kapanmayacağını bilmediğin bir sunucuda oynamaktan iyidir diye düşünüyorum.

Türk Sunucuları Daha iyi Bence Çünkü Türk sunucuları Kaliteli ve Kendi dilini Konuştuğun sunucuda Yabancılık Çekmessin.
Türk sunucularının kaliteli olup olmamasını tartışmak bizim yapacağımız bir tercih değildir. Şahsini düşüncemi sorarsan tüm sunucular sürekli aynı şeyi önümüze koyduklarından dolayı 8-9 yıldır bu oyunu oynayan birisi olarak artık çok sıktı... Ayrıca yabancılık çekme konusundan bahsedecek olursam neyin yabancılığını çekeceksin ? Dünyanın başka bir ucundan bağlanan biri bile olsa İngilizce konuşacağından okuduğunuzu anlayacak kadar İngilizce biliyorsanız eğer hiç bir sorun olmayacaktır.

Benim şahsi cevabım, yabancı Minecraft sunucuları tercih ederim. Nedenini sorarsanız, ilk olarak bana daha güvenli bir yer gibi geliyor. İkinci olarak ise, kalite. Tabi bu sunucudan sunucuya değişir. Evet bazı Türk sunucular baya kaliteli ama yabancı sunucuların çoğunluğu kaliteli. Ve son olarak, yabancı. Adı üstünde! Bu sunucuların neredeyse hepsinde İngilizce konuşuluyor ve istersen tee Çin'den bile bir arkadaşın olabilir. Şuan Discord'da, Hypixel'de tanıştığım Endonezyalı bir arkadaşımla, ses kanalında, film izliyoruz. Tabi bu sunucular için en az A2 seviye ingilizce lazım"^^.
Son olarak bu yanıtı cevaplamam gerekirse üstde de anlatmak istediğim şey buydu. Artık bizden fazla imkanlarının olmasından mı yoksa her önüne gelenin sunucu açmadığından dolayı mı bilemiyorum daha kaliteli bir ortam oluşuyor. Son olarak A2 ingilizce çok gerekmiyor A1 bile bilmeleri dertlerini anlatmaları için yetecektir konuşmayı bilenler zaten durumu anlayacaklardır.

İyi Eğlenceler.

İskeletor.
Discord
xPUdd!ng#6784
Şey, sadece İngilizce konusuna değinmek istedim. Ben hiçbir şekilde A1 veya A2 İngilizcesi almadım, direk B1'den başladığım için A seviyelerinde İngilizce seviyesi tam olarak nasıl, onu bilemedim^^". Ama sizin fikirlerinize büyük bir çoğunluk ile katılıyorum :). Size bu saatte cevap verip rahatsız ettiysem, özürlerimi iletirim.

İyi Sabahlar/Günler/Akşamlar/Geceler dilerim...<3
Öncelikle ben bu durumu asla yaşamadım yaşayacağımı da düşünmüyorum muazzam bir internet alt yapım bulunuyor. Ama tabiki herkesde bu alt yapı olmuyor arada biraz ping girmesi birinin seni dolandırmasından ve aynı şeyi sürekli yapmandan 1 gün sonra kapanıp kapanmayacağını bilmediğin bir sunucuda oynamaktan iyidir diye düşünüyorum.

Türk sunucularının kaliteli olup olmamasını tartışmak bizim yapacağımız bir tercih değildir. Şahsini düşüncemi sorarsan tüm sunucular sürekli aynı şeyi önümüze koyduklarından dolayı 8-9 yıldır bu oyunu oynayan birisi olarak artık çok sıktı... Ayrıca yabancılık çekme konusundan bahsedecek olursam neyin yabancılığını çekeceksin ? Dünyanın başka bir ucundan bağlanan biri bile olsa İngilizce konuşacağından okuduğunuzu anlayacak kadar İngilizce biliyorsanız eğer hiç bir sorun olmayacaktır.

Son olarak bu yanıtı cevaplamam gerekirse üstde de anlatmak istediğim şey buydu. Artık bizden fazla imkanlarının olmasından mı yoksa her önüne gelenin sunucu açmadığından dolayı mı bilemiyorum daha kaliteli bir ortam oluşuyor. Son olarak A2 ingilizce çok gerekmiyor A1 bile bilmeleri dertlerini anlatmaları için yetecektir konuşmayı bilenler zaten durumu anlayacaklardır.

İyi Eğlenceler.