minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Türk sunucular mı yoksa yabancı sunucular mı daha iyi?

Yabancı sunucular mı daha iyi yoksa türk sunucular mı?

• Türk sunucular

Kullanılan: 1 25.0%
  • Yabancı sunucular

Kullanılan: 3 75.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
Elite madenci.
Discord
PoyrazBariskan#2329
Türk sunucular mı yoksa yabancı sunucular mı daha iyi? Bu sorunun cevabı iyiden ne beklediğimize göre değişir ancak bana göre yabancı sunucular daha kaliteli ve güvenilir oluyor, siz ne düşünüyorsunuz?

Seçkin madenci.
Discord
vaster#2123
Bana göre Türk sunucuları daha kaliteli duruyor. Benim ile aynı fikir içerisinde olanlar vardım eminim. :)

Yabancı sunucular genel olarak bana fazla abartı scriptlerle donaltılmış gibi geliyor, Türk sunucuları hoş ve sade.

Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
3
Discord
Arda Mert Tezel#0001
Bana sorarsan yabancı sunucular daha eğlenceli. Öncelikle kimse birbirini dolandırmıyor bundan güzel bir şey yok. Türk sunucuları gibi sürekli birbirini tekrar eden sunucular değiller her sunucunun kendine göre oyun modları var 1 sunucuda 4-5 farklı skayblock oynayabiliyorsunuz muazzam bir olay. Bir kaç istisna dışında hiç bir Türk sunucusunda oynamıyorum oynayıp oynamamak sizin tercihiniz.

İyi Eğlenceler.

Elite madenci.
Discord
PoyrazBariskan#2329
Bana göre Türk sunucuları daha kaliteli duruyor. Benim ile aynı fikir içerisinde olanlar vardım eminim. :)

Yabancı sunucular genel olarak bana fazla abartı scriptlerle donaltılmış gibi geliyor, Türk sunucuları hoş ve sade.
Bence de tam tersi :D bence türk sunucular hep hazır scripler kullandığı için bütün sunucular birbirinin aynısı ve yeni açılan türk sunucularının 2-3 ay içinde olabildiğince para toplayıp kapattıkları için(tabii ki de istisnalar var ancak çoğu dolandırıcılık peşinde) pek güvenemiyorum türk sunucularına, ama kur farkı olmadığı için para yatırmak biraz daha rahat oluyor ondan daha eğlenceli olabiliyor.

Elite madenci.
Discord
PoyrazBariskan#2329
Bana sorarsan yabancı sunucular daha eğlenceli. Öncelikle kimse birbirini dolandırmıyor bundan güzel bir şey yok. Türk sunucuları gibi sürekli birbirini tekrar eden sunucular değiller her sunucunun kendine göre oyun modları var 1 sunucuda 4-5 farklı skayblock oynayabiliyorsunuz muazzam bir olay. Bir kaç istisna dışında hiç bir Türk sunucusunda oynamıyorum oynayıp oynamamak sizin tercihiniz.

İyi Eğlenceler.
En güzel yanı da sadece normal hesaplar girebildiği için toxic olarak adlandırılan oyuncu tipinin türk sunuculara göre bir hayli az olması :D

Elmas madencisi.
Discord
jiko#5327
Türk sunucular mı yoksa yabancı sunucular mı daha iyi? Bu sorunun cevabı iyiden ne beklediğimize göre değişir ancak bana göre yabancı sunucular daha kaliteli ve güvenilir oluyor, siz ne düşünüyorsunuz?
Bunu tek bir yönden belirleyemeyiz. Ping kalitesi olarak bakarsak Türk sunucuları daha iyi bu yönden. Yabancı sunucular daha çok MS'li olduğu için. Yabancı sunucular da daha çok uğraş olduğu için , yabancı sunucular da oynamayı tercih ederdim.

Elite madenci.
Discord
PoyrazBariskan#2329
Bunu tek bir yönden belirleyemeyiz. Ping kalitesi olarak bakarsak Türk sunucuları daha iyi bu yönden. Yabancı sunucular daha çok MS'li olduğu için. Yabancı sunucular da daha çok uğraş olduğu için , yabancı sunucular da oynamayı tercih ederdim.
Doğru, konumumuz sebebiyle yabancı sunucularda biraz ping sorunu oluyor ancak yine de biraz iyi bir internet altyapısı olan bir yerde oturuyorsanız sorunu bir nevi çözebiliyor.

İskeletor.
Discord
Awui#6620
Türk Sunucuları Daha iyi Bence Çünkü Türk sunucuları Kaliteli ve Kendi dilini Konuştuğun sunucuda Yabancılık Çekmessin.

İskeletor.
Discord
xPUdd!ng#6784
Benim şahsi cevabım, yabancı Minecraft sunucuları tercih ederim. Nedenini sorarsanız, ilk olarak bana daha güvenli bir yer gibi geliyor. İkinci olarak ise, kalite. Tabi bu sunucudan sunucuya değişir. Evet bazı Türk sunucular baya kaliteli ama yabancı sunucuların çoğunluğu kaliteli. Ve son olarak, yabancı. Adı üstünde! Bu sunucuların neredeyse hepsinde İngilizce konuşuluyor ve istersen tee Çin'den bile bir arkadaşın olabilir. Şuan Discord'da, Hypixel'de tanıştığım Endonezyalı bir arkadaşımla, ses kanalında, film izliyoruz. Tabi bu sunucular için en az A2 seviye ingilizce lazım"^^.