minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

VDS ye port açma

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Arkadaşlar bir vds suncum var ve port açılmış durumda ancak sunucuya girmeyi denediğimde girmiyor yardımcı olurmusunuz?

Seçkin madenci.
Discord
DarthWader#9783
Öncelikle diğer cevapları unut. Şimdi eğer bir hizmet alıyorsan muhtemel anlamda diğer portlar açık olarak bir ağ tahsis edilir. ( Hosting kendi aldığı saldırı tipi veya diğer olaylardan dolayı değiştirebilir.) Azure Google Cloud Amazon Cloud ve diğerleri de kullanıcı dostu bir ağ bölümlemesi yapmış tek yapman gereken kullanıcılara 25565 portundan yayın yaptırman gerekiyor bunun için de YouTube da tonlarca video mevcut. Eğer bu yazıyı okuduktan sonra actiysan olacak diye düşünme çünkü bu sefer windows güvenlik duvarına takılacaksın. İstersen kapat ancak ben sana kapatma derim çünkü en iyi koruma olan MSecurity ile daha güvende olursun ek ayarlarından 25565 TCP portunu dinleme ve yayınlamaya alıp işleri yoluna koyabilirsin...

Seçkin madenci.
Discord
DarthWader#9783
Ayrıca bu kişiler sadece modemden açmış kişiler ki hostingden alınan ağlarda arayüz gibi olaylar mevcut degil

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Öncelikle diğer cevapları unut. Şimdi eğer bir hizmet alıyorsan muhtemel anlamda diğer portlar açık olarak bir ağ tahsis edilir. ( Hosting kendi aldığı saldırı tipi veya diğer olaylardan dolayı değiştirebilir.) Azure Google Cloud Amazon Cloud ve diğerleri de kullanıcı dostu bir ağ bölümlemesi yapmış tek yapman gereken kullanıcılara 25565 portundan yayın yaptırman gerekiyor bunun için de YouTube da tonlarca video mevcut. Eğer bu yazıyı okuduktan sonra actiysan olacak diye düşünme çünkü bu sefer windows güvenlik duvarına takılacaksın. İstersen kapat ancak ben sana kapatma derim çünkü en iyi koruma olan MSecurity ile daha güvende olursun ek ayarlarından 25565 TCP portunu dinleme ve yayınlamaya alıp işleri yoluna koyabilirsin...
yorumun için teşekkürler dostum ancak oyunculara port dan yayın yaptırma meselesini nasıl çözeceğimi anlatırmısın

Seçkin madenci.
Discord
DarthWader#9783
Bunun cevabını verebilecek bir sürü video var ancak hatırladığım kadarıyla şunları yapman gerekiyor

kaynak IP: 0.0.0.0/24
hedef ip boş
portlar kısmında TCP 25565
hem dışarı hem içeri için bunu yap ki sunucuya oyuncu girsin

Seçkin madenci.
Discord
DarthWader#9783
Bundan sonra bilgisayarın güvenlik duvarından ekstra bir programa izin verdirip paketlerin sunucuya gelmesine izin vereceksin

Sınavlarım olduğu için geç yazdım kusura bakma...

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Seçkin madenci.
Discord
DarthWader#9783