minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

YENİ AÇILDI| GarozNW.Keyubu.Com |⭐ 1.8 - 1.14⭐ | Emek Skyblock | Mob Puan | Görev | Kırıktaş, Buğday, Zombi Eti, İp Spawner | ⭐

Sunucu IP Adresi
GAROZNW.KEYUBU.COM
Oyun Sürümü
1.8.X Üstü
Sunucu Slotu ∞
500
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Konu tasarımı klasik

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
MonBoyhiner#2143
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
MonBoyhiner#2143
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
MonBoyhiner#2143
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Spond#5093
Merhaba öncelikle şunu söylemeliyim sadeliği sevdiğimden mi yoksa harita güzel olduğu için bilemiyorum ancak haritalar çok hoşuma gitti, konu tasarımı da güzel ama sunucu hakkında daha detaylı fotoğraflar ve bilgi verilmeliydi şu haliyle bana bir arkadaş gelse GarzoNW diye bir sununucu var duydun mu demesinden farksız konun içeriği bunun dışında sunucuda bulunan sistemler biraz daha gelişmeli ve kendine ait sistemler oluşturulmalı ayrıca bir öneri de vermek gerekirse bir web sitesi alsanız iyi olur onun dışında gayet güzel bir sunucu umarım diğer sunuculara nazaran bir fark koya bilirsiniz, bol şanslar.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
MonBoyhiner#2143
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
MonBoyhiner#2143
Merhaba öncelikle şunu söylemeliyim sadeliği sevdiğimden mi yoksa harita güzel olduğu için bilemiyorum ancak haritalar çok hoşuma gitti, konu tasarımı da güzel ama sunucu hakkında daha detaylı fotoğraflar ve bilgi verilmeliydi şu haliyle bana bir arkadaş gelse GarzoNW diye bir sununucu var duydun mu demesinden farksız konun içeriği bunun dışında sunucuda bulunan sistemler biraz daha gelişmeli ve kendine ait sistemler oluşturulmalı ayrıca bir öneri de vermek gerekirse bir web sitesi alsanız iyi olur onun dışında gayet güzel bir sunucu umarım diğer sunuculara nazaran bir fark koya bilirsiniz, bol şanslar.
Teşekkür ederiz. Harita özel olarak alındı. Konu tasarımı özel olarak yaptırıldı. Sistemleri geliştirmeyi düşünüyoruz. Ayrıca sunucunun sitesi var fakat koyma gereği duymadım.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
MonBoyhiner#2143
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
♔ Batuhan Akyol#3581
Harita güzele benziyor. Konu tararımı güzelleştirile bilir. Çok fazla açık yeşil kullanmanız göz yorucu olmuş. Girip inceleyeceğim bir sunucuya benziyor.
Başarılar. :sneaky:(y)