Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Paylaşım Yeni Bungeecord bot ve crash saldırılarına son! - Aegis (Bungeecord Fork)

Seçkin madenci.
Discord
RigerCrows#0007
Seçkin madenci.
Discord
RigerCrows#0007
Aegis Kendini güncellemeye devam ediyor sunucularınızı korumak için aegis kullanabilirsiniz.

Seçkin madenci.
Discord
GÜzel anlatım olmuş teşekkürler

Bakır madencisi.
Discord
Aegis kullanan birisiyim bungeesmasher ile çok rahat kapatılabiliyor sunucular çok'da güvenmemek lazım.

Elite madenci.
Discord
Şöyle sistemler görünce o kadar mutlu oluyorumki anlatamam daha önce açtığım severi bu tip saldırılar yüzünden kağattım:(

Seçkin madenci.
Discord
RigerCrows#0007
Seçkin madenci.
Discord
RigerCrows#0007
Aegis kullanan birisiyim bungeesmasher ile çok rahat kapatılabiliyor sunucular çok'da güvenmemek lazım.
Detaylı Config ayarlamaları ile bu sorunu da gayet basit bir şekilde çözebilirsiniz sadece fork'a güvenmek yerine birazda centos işletim sistemin de yazılımsal olarak neler yapacağınızı da araştırmalısınız bence :) iyi forumlar dilerim...