Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Paylaşım Yeni çıkan client 1.12 ile gelen packet saldırılarını engelleyin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
Şu mesajımda zaten belirtmiştim çözümü ama link atıp "buyrun beyler çözüm bu up up please yayın" demediğim sürece boş konuşuyorum bir şey yaptığım yok oluyor sonra :D

O sizin destek elemanlarınızın problemiymiş artık ne yapalım :D Ben burada bilgi veriyorum öneri de yaptım yukarıda var. Ortada zaten bin bir türlü çözüm fix eklentisi var fakat insanlar hala acaba kim çıkıpta türk yerli malı crash fix diye eklenti yazıp paylaşacak, oradan prim kasacak diye bekliyor. :D

"o tek iyilikte seni bin beladan korur" bu tür hikayelere inanmıyorum kusura bakma.

Bu kitap NBT olayı çok eski bu arada yeni değil, haberiniz olsun. 8-10 tane fix eklentisi görmüşümdür bununla alakalı, örnek vereyim işte BookNBTFix, BookPacketFix tarzı eklentiler. UnioAntiCrash'da zamanında her sunucu da olan bir eklenti olduğu için tüm crash engelleyicilerini bir eklentiye toplamaya başlayarak iyi iş yapmış diyebilirim. Bir sürü ayrı ayrı eklenti olunca insanların kafası karışıyor herhalde çünkü her şeyin fix eklentisi var zaten sadece araştırmanız lazım illa insanların "alın beyler çözüm bu" diyerek önünüze sürmesini beklemeyin.
ben senin mesajını okumadım bile mustafa, o kadar uzun yazıyorsun ki okuyasım da gelmiyor, başkalarınında okuyası gelmeyecektir o yüzden paylaştım onu.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
neden böyle her şeyi, her konuşmayı kavga ortamına çekmek istiyorsun? kavga ve huzursuzluktan besleniyor olabilirmisin?

ben sadece akıllı adamsın, çözüm varsa at, senden sonrakiler uğraşmasınlar demek istemiştim.

Yok yahu o tür arkadaşlar "d********* batihost'un gerçek yüzü!1!" tarzı konular açan arkadaşlar. Karıştırmışsın. Ben daha çok fikirlerimi düzgün şekilde belirtebilen gerektiğinde uygun şekilde tartışıp fikir alış verişi yapabilen biriyim.

Bende zaten çözüm önerisi yaptım, siz belki ilan edecek kahraman arıyorsunuzdur kesin şekilde çözüm sunacak ondan olabilir. Ben her zaman ki gibi kesin bir ifade kullanmadan aklımdan geçeni yazdım. Zaten ortada çözümü olan şeyi tekrar yazmak istemem, hem zaman kaybı olur hem gereksiz olur.

MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
Yok yahu o tür arkadaşlar "d********* batihost'un gerçek yüzü!1!" tarzı konular açan arkadaşlar. Karıştırmışsın. Ben daha çok fikirlerimi düzgün şekilde belirtebilen gerektiğinde uygun şekilde tartışıp fikir alış verişi yapabilen biriyim.

Bende zaten çözüm önerisi yaptım, siz belki ilan edecek kahraman arıyorsunuzdur kesin şekilde çözüm sunacak ondan olabilir. Ben her zaman ki gibi kesin bir ifade kullanmadan aklımdan geçeni yazdım. Zaten ortada çözümü olan şeyi tekrar yazmak istemem, hem zaman kaybı olur hem gereksiz olur.
haklısın hepimiz aynı renk olursak gökkuşağı olmaz ama sen ısrarla siyah olmaya devam ediyorsun yapmamalısın.

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
kitlesek mi bunu :) iyi bişi diyelim dedik, bok püsür oldu yine. anasını satayım. yemin ederim cam kırığıyla silme derler ya. bire bir bunu yaşıyorum sürekli.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
haklısın hepimiz aynı renk olursak gökkuşağı olmaz ama sen ısrarla siyah olmaya devam ediyorsun yapmamalısın.

Kadir ben sana cevap vermeyi bıraktım artık farkındaysan o mesaj da sana bir şey yazmadım. ben senin mesajlarını okuyorum ama benimde senin mesajlarına cevap veresim gelmiyor. Yazılan her yazının değeri vardır elbet okurum ama cevap veresim gelmiyor çünkü konuyu hep başka yere dolandırıyorsun, ben ne diyorum sen gök kuşağından falan bahsediyorsun.

Neyde haklıyım mesela? Mesajımda gök kuşağından nerede bahsetmişim? Buna benzer bir sözü @babadagi başka bir konuda demişti sanki oradan aklına geldi de rastgele yazayım mı dedin nedir?

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
valla sırf sen cevap ver, ilerde bak ben cevap vermeden kilitlediler deme diye bekledim.
gördüm, arttırıyorum ve kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...