Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

AtalenteMC.bth.st | 2. SEZON! ULTRAOPSKYBLOCK | TÜRKİYE'NİN EN KOLAY SKYBLOCK SUNUCUSU! | KAPANMA RİSKİ YOK! | 4 AYDIR AÇIK | 10GB RAM | +30 ONLİNE

Sunucuya geldin mi

• Evet

Kullanılan: 4 44.4%
  • Hayır

Kullanılan: 5 55.6%

• Kullanılan toplam oy
    9
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
》AtalenteMC OpSkyBlock | OpFaction 》Rehber alımları... 》YouTuber Alımları
》Site
》Daha birçok özellikler için sunucuya gelip göz atabilirsin.
Sürüm: 1.8 - 1.8.8
Slot: Sınırsız
Ram: 8 GB
Ip: AtalenteMC.bth.st
Discord:

Tanıtım Videomuz
Ekli dosyayı görüntüle 3359
bu tasarimi ben yaptıgımı hatirliyorum .d

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Seçkin madenci.
Discord
10 NUMARA 5 YILDIZ

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Seçkin madenci.
Discord
Enkty_#9999
Sunucuda sistem olarak pek sunucuya has sistemler göremedim genel olarak klasik sitemler , konu tasarımı biraz zayıf kalmış , builder başarılı :) Başarılar Dilerim

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sunucuda sistem olarak pek sunucuya has sistemler göremedim genel olarak klasik sitemler , konu tasarımı biraz zayıf kalmış , builder başarılı :) Başarılar Dilerim
değerli yorumun için teşekkürler.

Seçkin madenci.
Discord
Puncher#3550
Sunucu sistemleri klasik olmuş mapler güzel ama f1 yada shader ile çekilse daha güzel olabilirdi ve paketiniz güzel renkleri hoşuma gitti ama bazı eklentiler alıntı ama sistem olarak kesin gelişmeniz lazım ve biraz daha saygılı olsanız güzel olur oyunculara karşı ve konu tasarımınızda alıntı değiştirmeniz lazım ! Başarılar.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sunucu sistemleri klasik olmuş mapler güzel ama f1 yada shader ile çekilse daha güzel olabilirdi ve paketiniz güzel renkleri hoşuma gitti ama bazı eklentiler alıntı ama sistem olarak kesin gelişmeniz lazım ve biraz daha saygılı olsanız güzel olur oyunculara karşı ve konu tasarımınızda alıntı değiştirmeniz lazım ! Başarılar.
Yeni sunucu içi fotoğraflar eklenecek konu tasarımı bügün yenisi eklenecek. Teşekkürler değerli yorumun İçin.