Tanıtım Batihost Yönetim Paneli - Neler eklenmeli, neler yapılabilmeli, fikirler, tartışmalar

MinecraftTR 3,239 Konusu 18,550 Mesajı ve 5,589 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

babadagi

Who let the dogs out!
Konu Sahibi
Kurumsal Üye
28 Mayıs 2018
646
1,193
1,126
Ödüller
1
izmir
batihost.com
EXP
1778.11
Selam,

Kiminin çok sevdiği, kiminin lan bu ne, böyle yönetim panelimi olur dediği yönetim panelimiz ile ilgili istekleriniz varsa bize buradan bildirebilirsiniz.

programın otomatik masaüstünüze açılan dosyasını buradan indirebilirsiniz, yok rar paketi lazım derseniz onuda buradan indirin.

otomatik açılan sürümünü https://batihost.com dışında hiç bir sitede kullanılmadığından anti virüs programları ve microsoft smart screen uyarı vererek çalıştırmaya bilir.
programa ait virüs total adresi buradadır, tıklayarak kontrol edebilirsiniz veya yinede güvenmiyorsanız indirip kendiniz virüs total ile kontrol edebilirsiniz.
program batihost.com ve destek.batihost.com adresleri dışında hiç bir siteyle iletişim kurmaz.

programı alıp, kullanmak serbest, batihost müşterisi olmanıza gerek yok.

programla ilgili kullanım videosu çeken ilk 3 kişiye 25 TL batihost kredisi hediye. Yalnız güzel videolar olsun, abidik gubidik videoları göndermeyin rica ederim.

Minecraft Yönetim Paneli_2018-08-02_14-43-48.png

eklenenecekler yapılacaklar listesi :

1. program içine basit bir http server eklenecek, programın çalıştığı makinenin ip adresine girildiğinde basit bir web sayfasında sunucu ile ilgili basit bilgiler verilecek. belli zamanlarda refresh edilecek, şerrefsizlere karşı küçük bir koruma mekanizması koyulacak. şifreyle girildiğinde kullanıcı sunucusunu kapatıp, açabilecek, consol bilgilerini görebilecek. (teşekkürler babadagi)

Son düzenleme:

vicdum

Sevmek sevmekse eğer, sevmek sevmemektir.
Forum Yöneticisi
PREMIUM
6 Haziran 2018
81
79
1,176
Mars
EXP
1443.89
Discord
vicdum#0654
Sunucuyu yeniden kurarken ftp kurulsun mu biz seçebiliriz, hazır paketlerin yanına internetteki hazır haritalardan bir derleme de eklenebilir, bazı sorunlar için yardım sayfalarına kısayol eklenebilir, simetri hastaları için kutular hizalanabilir, sunucuya belirli aralıklarla komut gönderebilir, Linux için bir versiyonu çıkabilir.
Uygun vaktim olursa da umarım bir tanıtım da çekerim.

RaeLight

★ Tanınmış Kişi ★
1 Haziran 2018
59
37
396
EXP
186.8
Axitr deki gibi basit arayüzlü oyuncu vb kişiler için girilen batihost hesabına kredi yükleme sitesi yapılabilir ve bunu programa indirme yeri eklenebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...