Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Batihost Yönetim Paneli - Neler eklenmeli, neler yapılabilmeli, fikirler, tartışmalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
Selam,

Kiminin çok sevdiği, kiminin lan bu ne, böyle yönetim panelimi olur dediği yönetim panelimiz ile ilgili istekleriniz varsa bize buradan bildirebilirsiniz.

programın otomatik masaüstünüze açılan dosyasını indirebilirsiniz, yok rar paketi lazım derseniz onuda indirin.

otomatik açılan sürümünü dışında hiç bir sitede kullanılmadığından anti virüs programları ve microsoft smart screen uyarı vererek çalıştırmaya bilir.
programa ait virüs total adresi buradadır, kontrol edebilirsiniz veya yinede güvenmiyorsanız indirip kendiniz virüs total ile kontrol edebilirsiniz.
program batihost.com ve destek.batihost.com adresleri dışında hiç bir siteyle iletişim kurmaz.

programı alıp, kullanmak serbest, batihost müşterisi olmanıza gerek yok.

programla ilgili kullanım videosu çeken ilk 3 kişiye 25 TL batihost kredisi hediye. Yalnız güzel videolar olsun, abidik gubidik videoları göndermeyin rica ederim.

Minecraft Yönetim Paneli_2018-08-02_14-43-48.png

eklenenecekler yapılacaklar listesi :

1. program içine basit bir http server eklenecek, programın çalıştığı makinenin ip adresine girildiğinde basit bir web sayfasında sunucu ile ilgili basit bilgiler verilecek. belli zamanlarda refresh edilecek, şerrefsizlere karşı küçük bir koruma mekanizması koyulacak. şifreyle girildiğinde kullanıcı sunucusunu kapatıp, açabilecek, consol bilgilerini görebilecek. (teşekkürler babadagi)

Son düzenleme:
Seçkin madenci.
Discord
Bu program amatör oyuncular için ve benimde bir sunucum olsun diyenler için gayet güzel bir program. Bir çok şeyi kolaylaştırıyor, bizede bir çok şeyde yardımcı oluyor.

Zzz
Discord
alqnbei#1337
Hocam sesli video mu çekmemiz lazım?

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
@babadagi
Harita import etme, hazır eklentileri webden yükleme.
Wireless, seri numarası, bir de elma resmi. :)

Son düzenleme:
Sevmek sevmekse eğer, sevmek sevmemektir.
Discord
vicdum#0654
Sunucuyu yeniden kurarken ftp kurulsun mu biz seçebiliriz, hazır paketlerin yanına internetteki hazır haritalardan bir derleme de eklenebilir, bazı sorunlar için yardım sayfalarına kısayol eklenebilir, simetri hastaları için kutular hizalanabilir, sunucuya belirli aralıklarla komut gönderebilir, Linux için bir versiyonu çıkabilir.
Uygun vaktim olursa da umarım bir tanıtım da çekerim.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bir sakıncası yok ise hangi dil ile yapıldığını öğrene bilir miyim?

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
built with vb.net

hatta sanırım son sürümde debug olarak derledim, release 'e geçirmedim.
gerekli tool'lar la incik cincik edilebilir.

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
Seçkin madenci.
Discord
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...