Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Bedava server açmam gerekiyor

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Kardeşim bence bu işlere girmeni tavsiye etmem. Çünkü ücretsiz bir yerden server almak imkansız. Alınsa bile 1 2 saat sonra kapanıyor. Hadi buldun diyelim onada plugin yükleme erişimin olmaz. Yaşın ilerleyene kadar sana derim ki youtube da minecraft ile ilgili sunucu nasıl açılır, nereden açılır yada nasıl paket yapılır tarzı izleyebilirsin. Ama açmak istiyorsan sana kalmış tabi bu benim ön görüşüm.

Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Kardeşim bence bu işlere girmeni tavsiye etmem. Çünkü ücretsiz bir yerden server almak imkansız. Alınsa bile 1 2 saat sonra kapanıyor. Hadi buldun diyelim onada plugin yükleme erişimin olmaz. Yaşın ilerleyene kadar sana derim ki youtube da minecraft ile ilgili sunucu nasıl açılır, nereden açılır yada nasıl paket yapılır tarzı izleyebilirsin. Ama açmak istiyorsan sana kalmış tabi bu benim ön görüşüm.

Arkadaşımızın Dediği Gibi Bedava Sunucu Açmanı Bende Tavsiye Etmem Zaten Açsan Bile O Sunucu Neredeyse 100- 200 Ping Görür ve Oyuncuların Rahat Oynayacağı Bir Sunucu Olmaz Sunucu Kiralamaktan Başka Çare Yok

Hi Guys!
Discord
Merhabalar Benim plugin paketi yükleyebileceğim bir bedava server kurmak istiyorum bütçem çok iyi değilde yaşım 12 ve annemler izin vermiyor ayrıca bana kuracaklar veya aternos serverpro harici bir site lazım yani harbiden bedava plugin paketi skript vb yükleyebildiğim bir server şimdiden yardımlarınız için teşekkürler ayrıca sunucusunda kurucu vb alımı olanlar lütfen bana ulaşsın rehber hariç sağolun!.:D:oops::poop:
bence local Host la Kur Bir tane Deneme Amaçlı Pluginlerini Ayarla Skriptlerini Ayarla SUnucuyu Ayarla Sonra Batihosttan Makine Al Ona Kur Bedava Sunucu senin İşine Yaramaz :\
Büyüyene Kadar Kendini Geliştir Sonra Uzman Olursun Zaten Güzel Bir Sunucu Açmış Olursun

Zzz
Discord
alqnbei#1337
scalacube diye bi site var bak 3 saatlik veriyodu bitince new hesp açarsın

Seçkin madenci.
Discord
Bedava Server açmak kolay birşey değil.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
FreeMc var 2 gb ramli 70 ping ama bazen sunucuları çöküyor

Seçkin madenci.
Discord
Cubed Pro Diye Arat 2GB Veriyorlar Eskiden Kullanıyordum Paket Denemek İçin.

Seçkin madenci.
Discord
2 gb Batihostun kendi sunucularını hem destekliyor hemde lag yabmiyer

Seçkin madenci.
Discord