Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Bedava server açmam gerekiyor

Seçkin madenci.
Discord
Aynen öyle :D

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
server proda ftpye erişiliyor diye biliyorum, bir ara serveromat diye bir sitede bug yapıp adamların makinelerini kapatmıştım :D birde yanlışlıkla sunucuya 6 gb ram verip ebediyen açık bıraktırmıştım xD

server pro da ftpye erişilip bug yapılabilir dediğim gibi

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
bedava sunucu açacağım sonra oradan vip satıp gelir elde edeceğim. olum çok zeki lan bizim bu millet. localhost'dan başka şansın yok. kimse sana dedesinin hayrına sunucu vermez. içine reklam koyar, kısıtlama yapar. localhosta kur. pluginlerini ayarla. sonra batihost'dan al, aktar. rahat et.

Forumun En Eski Üyelerinden Biri
Discord
EMREOYUN#4190
bedava sunucu açacağım sonra oradan vip satıp gelir elde edeceğim. olum çok zeki lan bizim bu millet. localhost'dan başka şansın yok. kimse sana dedesinin hayrına sunucu vermez. içine reklam koyar, kısıtlama yapar. localhosta kur. pluginlerini ayarla. sonra batihost'dan al, aktar. rahat et.
Temiz işte bunlarla gelin :D

Seçkin madenci.
Discord
AlperenTR#5977
server proda ftpye erişiliyor diye biliyorum, bir ara serveromat diye bir sitede bug yapıp adamların makinelerini kapatmıştım :D birde yanlışlıkla sunucuya 6 gb ram verip ebediyen açık bıraktırmıştım xD

server pro da ftpye erişilip bug yapılabilir dediğim gibi
Ziyaa

Elite madenci.
Discord
Kardeşim hiç girme bu işlere sonra müptezel olup çıkıyoruz delisi olduk bu işin oyuncu olmak daha zevkli inan bana :D

Seçkin madenci.
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
5
Discord
aternos v.b aracağı ile açabiliyordunuz san ki

Elite madenci.
Discord