minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Essentials messages

Seçkin madenci.
Discord
Arkadaşlar şu çift skyblock yazısını nasıl kaldıracağımı bulamadım bir türlü para miktarı yazan kısmında olanının nasıl kaldırıldığını bilen varsa bir yardımcı olursa sevinirim.

l4BvNb.png

Seçkin madenci.
Discord
furkan#0001
essentials pluginin klasöründe messages.proparties dosyası var ise dosyayı notepad++ ile aç ctrl+f yap değiştirmek istediğin yazıyı yaz ve bula tıkla karşına çıkar eğer messages.proparties dosyası yok ise sunucunu kapat ve essentials.jar dosyasına sağ tık yapıp winrar ile aç messages_en.properties dosyasına gir aynı şekilde ctrl+f yapıp değiştirmek istediğin yazının adını yaz ve bul'a tıkla.

Seçkin madenci.
Discord
essentials pluginin klasöründe messages.proparties dosyası var ise dosyayı notepad++ ile aç ctrl+f yap değiştirmek istediğin yazıyı yaz ve bula tıkla karşına çıkar eğer messages.proparties dosyası yok ise sunucunu kapat ve essentials.jar dosyasına sağ tık yapıp winrar ile aç messages_en.properties dosyasına gir aynı şekilde ctrl+f yapıp değiştirmek istediğin yazının adını yaz ve bul'a tıkla.
Zaten o kadarını biliyorum ama messages.tr içerisinde bulamadım bir türlü acayip bir durum yaşıyorum hani $30 yazan yerin öncesinde skyblock yazısını kaldırmam lazım sadece fakat "$" kısmını bulamadım.

Seçkin madenci.
Discord
furkan#0001
Zaten o kadarını biliyorum ama messages.tr içerisinde bulamadım bir türlü acayip bir durum yaşıyorum hani $30 yazan yerin öncesinde skyblock yazısını kaldırmam lazım sadece fakat "$" kısmını bulamadım.
$ kısmını essentials config dosyasından değiştir. 6518

Seçkin madenci.
Discord
Onu da denedim :(

Seçkin madenci.
Discord
Config ile ilgili bir durum değil aslında messages ile ilgili onu anladım birkaç şey test ederek.

Seçkin madenci.
Discord
furkan#0001
Seçkin madenci.
Discord
Seçkin madenci.
Discord
furkan#0001