Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Konu tasarımım nasıl olmuş?

Seçkin madenci.
Discord
ϟ Selim Akoguz#9572
Bu şuana kadar yaptığım üçüncü konu tasarımı arkadaşlar. Sizce nasıl olmuş?
Arkadaşlar konu tasarımında kullandığım çizgiler var ya onu başka bir konu tasarımından aldım, internette ne diye aratarak o tarz çizgileri bulabilirim veya nasıl yapabilirim?
Örnek: 1633356562454.png
Konu tasarımı:
1.png

Test 1 2 3
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362
Arkaplanı boş bırakmak yerine çeşitli resimler ekleyebilirsin. Başarılar:çay:

Seçkin madenci.
Discord
ϟ Selim Akoguz#9572
Arkaplanı boş bırakmak yerine çeşitli resimler ekleyebilirsin. Başarılar:çay:
Teşekkürler, sunucu isminin şeffaf olduğu yere arka plan eklemeyi düşünüyorum. Geri kalan yerlerde yazının okunmasını engelleyebilir diye düşünmekteyim.

Elite madenci.
Discord
PoyrazBariskan#2329
Sade olması çok güzel olmuş, sadece ilk yerdeki gri büyük sunucu adı yerine png şekilde sunucu logosunu koyabilirsin. Çok güzel olmuş eline sağlık. :mc_388-0:

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sade ve güzel gözüküyor. Sadece font biraz büyük kaçmış gibi. Başarılar

Elmas madencisi.
Discord
jiko#5327
Fazla renk parlamaları olmaması hoş olmuş. Zaten çoğu sunucu reklamların'da sade olması daha dikkat çekici oluyor.

Elite madenci.
Discord
PoyrazBariskan#2329
Fazla renk parlamaları olmaması hoş olmuş. Zaten çoğu sunucu reklamların'da sade olması daha dikkat çekici oluyor.
Çok doğru, nedense son zamanlardaki sunucular konu tasarımlarını çok dolu yapıyorlar yani boş bir pixel bile bırakmıyorlar, bu da çok karışık ve kötü gözükmesine yol açıyor.

Son düzenleme:
Seçkin madenci.
Discord
ϟ Selim Akoguz#9572
Sade olması çok güzel olmuş, sadece ilk yerdeki gri büyük sunucu adı yerine png şekilde sunucu logosunu koyabilirsin. Çok güzel olmuş eline sağlık. :mc_388-0:
Eğer ki bir gün bunu satacak olursam veya başka tasarımlar satacak olursam yazı stilini değiştirme, arka plan değiştirme gibi istekleri müşteri için yaparım güzel yorumun için teşekkürler :)
Sade ve güzel gözüküyor. Sadece font biraz büyük kaçmış gibi. Başarılar
Ben büyük daha çok sevdiğim için öyle yapmıştım :D Güzel yorumun için teşekkür ederim :)
Güzel yorumun için teşekkür ederim :)

Arkadaşlar sizce bu tarz ve bu kaliteyi geçmeyen tasarımlarımı satabilir miyim? Satılabilecek potansiyel var mı yoksa bedavaya verilecek tasarımlardan mı?

Elmas madencisi.
Discord
jiko#5327
Eğer ki bir gün bunu satacak olursam veya başka tasarımlar satacak olursam yazı stilini değiştirme, arka plan değiştirme gibi istekleri müşteri için yaparım güzel yorumun için teşekkürler :)

Ben büyük daha çok sevdiğim için öyle yapmıştım :D Güzel yorumun için teşekkür ederim :)

Güzel yorumun için teşekkür ederim :)

Arkadaşlar sizce bu tarz ve bu kaliteyi geçmeyen tasarımlarımı satabilir miyim? Satılabilecek potansiyel var mı yoksa bedavaya verilecek tasarımlardan mı?
Şuan ki yaptığın tasarımlar bedavaya verilecek tasarımlar. Kendini biraz daha geliştirip daha güzel şeyler yaparsan , tabi ki bunları satabilirsin.