Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Tanıtım Toplayıcı V2.1 - Otomatik eşya toplama eklentisi! 1.8 - 1.13 (All bugs fixed!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muzlar dünyayı istila edecekmiş!
Discord
coolbey2toplayici.png
Eklenti hakkında temel bilgiler

Eklenti kazdığınız blokların envanterinize otomatik olarak gelmesiniz sağlar.
Skyblock türü sunucularda çok sevilen bir özellik olduğunu tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim.
Her hangi bir hata durumunda bana buradan , discorddan (CooLBeY#2134) ulaşabilirsiniz.
aynı şekilde eklenmedisini istediğiniz şeyler doğrultusunda da eklentiyi güncelleyeceğim.

- Versiyon 1.0 : Eklenti ilk java projem olarak ortaya çıktı.

- Versiyon 1.1 : Bazı hata gidermeleri ve ekstra özellikler.

- Versiyon 2.0 (Bug) : Eklenti geliştirilebilecek bir proje halini aldı.

- Versiyon 2.1 : 2.0'da gözden kaçırılan hatalardan ortaya çıkan buglar kapatıldı.

Eklenti'de ki tek komut "toplayici.admin" yetkisine sahip olanların kullanabileceği "/toplayıcı" komutudur.

Eklenti kurulumu için yapmanız gereken tek şey, jar'ı aşağıdan indirip plugins dosyanıza atmak.

Sonrasına konfigürasyon ayarlarını gönlünüzce düzenleyebilir, eklentiyi kullanabilirsiniz.

Eklenti yanlızca 1.8 - 1.13 sürümleri arasında çalışmaktadır. Ust sürümlerde çalışma garantisi verilmemektedir.

1541197118666.png
1541197134737.png
1541197203254.png
1541196740111.png
1541196770958.png

Indirme bölümü

virustotal-png.417

Virus Total

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
RaeLight#1932
Birkaç resim olsaydı güzel olabilirdi yinede başarılar

Discord
Birkaç resim olsaydı güzel olabilirdi yinede başarılar
Teşekkür ederim, haklı olabilirsin bende düşündüm bunuda nasıl bir resim ekleyebilirim ki kazıyorum ve envanterime geliyor. Eğer talep olursa konuyu güncellerim.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Teşekkür ederim, haklı olabilirsin bende düşündüm bunuda nasıl bir resim ekleyebilirim ki kazıyorum ve envanterime geliyor. Eğer talep olursa konuyu güncellerim.

GIF koyabilirsin. İndirip denemedim ama güzele benziyor. Diğer eklentiler de ki kazdıktan hemen sonra bloğun gidip gelmesi veyahut xp, servet gibi şeylerin doğru çalışmaması tarzı sorunlar yoktur umarım.

Discord
GIF koyabilirsin. İndirip denemedim ama güzele benziyor. Diğer eklentiler de ki kazdıktan hemen sonra bloğun gidip gelmesi veyahut xp, servet gibi şeylerin doğru çalışmaması tarzı sorunlar yoktur umarım.
Hemen gif koyacağım konuyuda güncellemem gerekiyor, denedikten sonra bugları bildirirseniz v2.0 daki güncelleştirmemde sorunları kapatabilirim.

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Gif/Video ekleyebilirsiniz konunuza.
Önerim, neyin pickup olarak alınıp neyin alınmayacağı seçilebilir. Pickup edilen ürünlerden configde belirtilenler otomatik olarak satılabilir olmalı.
Fark yaratılırsa kullanım da artar. Farklı bir şeyler eklediğinizde 'ta paylaşmanızı öneririm.

Discord
Gif/Video ekleyebilirsiniz konunuza.
Önerim, neyin pickup olarak alınıp neyin alınmayacağı seçilebilir. Pickup edilen ürünlerden configde belirtilenler otomatik olarak satılabilir olmalı.
Fark yaratılırsa kullanım da artar. Farklı bir şeyler eklediğinizde 'ta paylaşmanızı öneririm.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, V2.0 bazı sorunlardan dolayı erken geleceği için büyük farklılkları V2.0'da getiremeyebilirim ancak çok uzun olmayan bir vadede bahsettiğiniz güncellemeleri getirebilirim.

Zzz
Discord
alqnbei#1337
Eline sağlık başarılar

Discord
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...