• Güncelleme: Merhaba Ziyaretçi, artık profil resminde ve konularında gif kullanabilirsin!

Crash Yeni veya Eski Crash Clientlerini ve İstediğiniz Hileleri Engelleyin / ViaVersion & ModChecker

ErenAslan 

Tüccar
Genel Mod.
En iyi cevaplar
0
Selam,
Son zamanlarda küçük arkadaşlarımız sunuculara rename clientler ile saldırıp koruma satmaya çalışıyormuş.
Siz bu küçük lamer arkadaşlarımıza taviz vermeyin, muhattap bile olmayın. Aşağıda size korumaları verdim onları sunucunuza atın yeter.

Aşağıya ViaVersion ve ModChecker'in hazır ayarlı halini attım. Tek yapmanız gereken şey sunucunuza atın ve sunucunuzu çalıştırın.

ViaVersion'un burada ki görevi 1.12.X girişlerini engellemek ve bazı paket saldırılarından korumak.
ModChecker ise, yasaklı clientleri ve hileleri sizin sunucunuza almıyor.

İndirmek için: ErenAslan#4578

Son düzenleme:

EymenJohh 

Maden Kazıcı
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
ModChecker eklentisi maalesef ki çok basit bir şekilde bypasslanabiliyor. :cautious:
Spigot üzerinde güzel bir koruma eklentisi var, çok da pahalı değil. Birkaç fonksiyon iç içe, bot koruması - crash koruması - vpn engeli gibi.
Eklenti -> CasualProtector
Eklentinin çalıştığı sürümler:
  • 1.7
  • 1.8
  • 1.9
  • 1.10
  • 1.11
  • 1.12
  • 1.13
  • 1.14

SelimAkoguz

Tüccar
En iyi cevaplar
0
Selam,
Son zamanlarda küçük arkadaşlarımız sunuculara rename clientler ile saldırıp koruma satmaya çalışıyormuş.
Siz bu küçük lamer arkadaşlarımıza taviz vermeyin, muhattap bile olmayın. Aşağıda size korumaları verdim onları sunucunuza atın yeter.

Aşağıya ViaVersion ve ModChecker'in hazır ayarlı halini attım. Tek yapmanız gereken şey sunucunuza atın ve sunucunuzu çalıştırın.

ViaVersion'un burada ki görevi 1.12.X girişlerini engellemek ve bazı paket saldırılarından korumak.
ModChecker ise, yasaklı clientleri ve hileleri sizin sunucunuza almıyor.
İndirme linki nerede bulamadımda benmi körüm? :D

SelimAkoguz

Tüccar
En iyi cevaplar
0
ModChecker eklentisi maalesef ki çok basit bir şekilde bypasslanabiliyor. :cautious:
Spigot üzerinde güzel bir koruma eklentisi var, çok da pahalı değil. Birkaç fonksiyon iç içe, bot koruması - crash koruması - vpn engeli gibi.
Eklenti -> CasualProtector
Eklentinin çalıştığı sürümler:
  • 1.7
  • 1.8
  • 1.9
  • 1.10
  • 1.11
  • 1.12
  • 1.13
  • 1.14
indirme linki enrede benmi körüm bulamadımda :D

baloncan

Tüccar
En iyi cevaplar
0
Gerekli önlemler alınırsa çok iyi çalışabilir.
Hiç yoktan iyidir :)
Gerekli önlem alınacak bir şey söz konusu dahi değil, attığınız 2 eklenti de çöp eklenti. 1 sene önceki block ve book paketini bile zar zor engelliyor. ModChecker'e gelirsek onunda bir etkisi olacağını düşünmüyorum. Crash atan kişi ya da kişiler nasıl atıldığını bilip de atıyorlar. .minecraft'a girip client adını (sadsadsada) yapmak çok zor olmamalı :)

ErenAslan 

Tüccar
Genel Mod.
En iyi cevaplar
0
Gerekli önlem alınacak bir şey söz konusu dahi değil, attığınız 2 eklenti de çöp eklenti. 1 sene önceki block ve book paketini bile zar zor engelliyor. ModChecker'e gelirsek onunda bir etkisi olacağını düşünmüyorum. Crash atan kişi ya da kişiler nasıl atıldığını bilip de atıyorlar. .minecraft'a girip client adını (sadsadsada) yapmak çok zor olmamalı :)
Garip bir yorum.

Çoğu kişi bu eklentinin açığını bilmiyordu, bilse bile nasıl clientin adını değiştireceklerini bilmiyordu.
Çok teşekkür ederim eklentinin açığını bizle paylaştığın için, artık senin yorumunu okuyanlar eklentiyi bypass eder belki. :)

EymenJohh 

Maden Kazıcı
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
baloncum burada sunulanlar sadece birkaç alternatif. sen ovha windows kur, korur seni :D uğraşma bunlarla

baloncan

Tüccar
En iyi cevaplar
0
baloncum burada sunulanlar sadece birkaç alternatif. sen ovha windows kur, korur seni :D uğraşma bunlarla
Koruyup korumadığını sunucum açıldığında detaylı inceleme yaparak anlayabilirsin Eymenciğim :):coffee:
Belkide hüsrana uğrarsın, nerden bilebiliriz ki demi? :cry:

Son düzenleme:

baloncan

Tüccar
En iyi cevaplar
0
Garip bir yorum.

Çoğu kişi bu eklentinin açığını bilmiyordu, bilse bile nasıl clientin adını değiştireceklerini bilmiyordu.
Çok teşekkür ederim eklentinin açığını bizle paylaştığın için, artık senin yorumunu okuyanlar eklentiyi bypass eder belki. :)
Eklentinin açığını herkes yaklaşık 3 ay önce öğrendi ne yazık ki. Burayı okuyup istemci adını editleyip sunuculara girmelerine bile gerek yok. Niye böyle dedin derseniz, zaten birşey engellediği yok. Ancak kendimizi avundururuz bu şekilde. Çözüm üretip paylaşım yapalım, çözüm üretmiyorsak yaptığımız paylaşımın anlamı yok.

Son düzenleme:

ErenAslan 

Tüccar
Genel Mod.
En iyi cevaplar
0
Eklentinin açığını herkes yaklaşık 3 ay önce öğrendi ne yazık ki. Burayı okuyup istemci adını editleyip sunuculara girmelerine bile gerek yok. Niye böyle dedin derseniz, zaten birşey engellediği yok. Ancak kendimizi avundururuz bu şekilde. Çözüm üretip paylaşım yapalım, çözüm üretmiyorsak yaptığımız paylaşımın anlamı yok.
Bir kaç clienti engellediğine bizzat kendim şahit oldum. Kendi gözümle görüp, sorunu çözüme kavuşturduysam bu iyi bir çözümdür. Seninde ağzın kadar zekan konuşursa çok mutlu olurum. :) Son zamanlarda saldırı konularına karşı yapılan bu yorumlar gittikçe arttı. Yoksa bu işin ucu da sana mı dokunuyor?