minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Zumruduanka.batihost.net | yılların birikimi HUB server !

Sunucu IP Adresi
Play.zumruduankamc.com
Oyun Sürümü
1.8.x-1.11
Sunucu Slotu ∞
Sınırsız
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Millete ceza kesmesini pek severim.kendisi patron triplerine girenleri hiç sevmem özellikle eren denen velet cezasını kestik bitti.trazx seninlede bir sorunum yok kanka.
eren meren konuyla ne alakası vaR?
ben benim vds den aldıgınız paketi diyorum

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bu kadar bilgili yazıyorsunuz ama konunuz yok.yorum kasmaya gerek yok.yazmak için yazmayın hocam.iyi günler iyi forumlar.
Eee?

O kişinin Sizden Once Kayıt Oldugunu Biliyorsunuzdur inş.
Hem Batihostta yetkili idi
Ve Senin Konun Güzelmi De Başkasının Konu Açmasına Sataşıyorsun

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Spond#5093
Bu kadar bilgili yazıyorsunuz ama konunuz yok.yorum kasmaya gerek yok.yazmak için yazmayın hocam.iyi günler iyi forumlar.
Ben yazamak için yazmıyorum alıntı paketlerle bungee bağlayıp hub sunucu diye foruma konu açıyorsun ne dememi bekliyorsun ayrıca o emek skyblock paketi bir youtuber paylaşmıştı ki arasam 2 dakika da bulurum şu anda hatalarını kabullenip teşekkür etmek yerine saçama yapan atar yapıyorsun gelişmeni söylüyorum sen bana benim paketim diyorsun bu kafa ile çok kalmazsın sen.

Seçkin madenci.
Discord
! Anıl.sh#0001
Konu tasarımı hoş sistemler ile ilgili bir şeyler göremedim ama umarım onlarda eklenir başarılar

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Spond#5093
Ayrıca konu tasarımı da yok madem bu kadar kendine güveniyorsun adam gibi konu aç, ve eleştiri kaldıramıyorsan buraya gelip sunucunu tanıtma kardeşim.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Ayrıca konu tasarımı da yok madem bu kadar kendine güveniyorsun adam gibi konu aç, ve eleştiri kaldıramıyorsan buraya gelip sunucunu tanıtma kardeşim.
Kardeşim falan hayırdır? Askerde berabermi bağcık bağladık.klavye bebeliği yapmayın.gerçekler yüzünüze vuruluncada ağlamayın.iyi günler iyi forumlar.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Spond#5093
Kardeşim falan hayırdır? Askerde berabermi bağcık bağladık.klavye bebeliği yapmayın.gerçekler yüzünüze vuruluncada ağlamayın.iyi günler iyi forumlar.
Saygı göstergesi olarak kullanılan bir şey o demek ki sen o anlamda kullanmıyorsun tabii saygıyı hak edene demek lazım bunu benim hata pardon her neyse sen bu kafa ile çok kalmazsın bu piyasada bir de yılların birimi demiş hahah komiksin cidden.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Eee?

O kişinin Sizden Once Kayıt Oldugunu Biliyorsunuzdur inş.
Hem Batihostta yetkili idi
Ve Senin Konun Güzelmi De Başkasının Konu Açmasına Sataşıyorsun
spond katılım :20 kasım 2019 benim katılma tarihim ; 31 temmuz 2018 boş yapmayalım boşuna.iyi günler iyi forumlar.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Saygı göstergesi olarak kullanılan bir şey o demek ki sen o anlamda kullanmıyorsun tabii saygıyı hak edene demek lazım bunu benim hata pardon her neyse sen bu kafa ile çok kalmazsın bu piyasada bir de yılların birimi demi hahah komiksin cidden.
Biz yıllardır piyasadayız.lightmine,neowanetwork,cliencraft vs... anlayacağın sen minecraftı internet kafeci abine kurdurturken ben bungeecord kuruyordum.hadi eyvallah.