minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

8 yaşındaki oğlum için yazıyorum, lütfen destek verin.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhaba, bu foruma 8 yaşındaki oğlum için üye oldum. Bilgisayardan Bluestacks programından Minecraft oynuyor. Yeni model mobilyalar için bir mod varmış. Bunun için forge modu indirmeye çalışıyorum. Ama "bu dosyanın bu eylemi gerçekleştirebilmek için ilişkilendirildiği bir uygulama yok diyor, varsayılan uygulamalardan ekleyin diyor." hatası veriyor. Bir türlü yapamadım. Ben oyunlardan anlamıyorum ve oğlum ağlayıp duruyor. Ne yapmam lazım?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhabalar, eğer hiç bir türlü çözemezseniz videolu anlatım bile çekeriz sizler için. Forumumuza hoşgeldiniz. Bizi tercih ettiğiniz için de ayrıca teşekkür ederiz. Lütfen ne sorunuz/sorununuz olursa yazın sizin için cevaplamaya son sürat devam edelim.
Oğlum bütün gün ağladı, saatlerce youtubedan video izledim ama yapamadım ve ben oyun işini hiç anlamıyorum, kusura bakmayın. Ne yapacağımı şaşırdım sadece :(

İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
Oğlum bütün gün ağladı, saatlerce youtubedan video izledim ama yapamadım ve ben oyun işini hiç anlamıyorum, kusura bakmayın. Ne yapacağımı şaşırdım sadece :(
Sanırım eviniz de bilgisayar bulunmuyor ve telefonunuza Forge kurarak küçük kardeşimize modlu bir oyun deneyemi sunmak istiyorsunuz doğru mu anladım?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhabalar, eğer hiç bir türlü çözemezseniz videolu anlatım bile çekeriz sizler için. Forumumuza hoşgeldiniz. Bizi tercih ettiğiniz için de ayrıca teşekkür ederiz. Lütfen ne sorunuz/sorununuz olursa yazın sizin için cevaplamaya son sürat devam edelim.
Hayır kapasitesi çok iyi olan bir bilgisayar aldık. Oyun oynaması için Bluestacks uygulaması yükledik, sonra bu uygulamanın içinde Minecraft yükledik. Çok güzel oynuyor, Fakat bugün tutturdu mobilya modu diye, sonra araştırdım bunun için forge yüklenmesi gerekiyormuş. Fakat forge yüklenmiyor, "forge ile ilişkilendirilecek uygulama yok diyor." Bluestacksin içinde olduğu için minecraftı görmüyor diye düşünüyorum. Ama çözüm bulamadım.

Discord
Sunshine#0368
Hayır kapasitesi çok iyi olan bir bilgisayar aldık. Oyun oynaması için Bluestacks uygulaması yükledik, sonra bu uygulamanın içinde Minecraft yükledik. Çok güzel oynuyor, Fakat bugün tutturdu mobilya modu diye, sonra araştırdım bunun için forge yüklenmesi gerekiyormuş. Fakat forge yüklenmiyor, "forge ile ilişkilendirilecek uygulama yok diyor." Bluestacksin içinde olduğu için minecraftı görmüyor diye düşünüyorum. Ama çözüm bulamadım.
Merhabalar o halde adım adım anlatalım, Minecraftı bu bilgisayardan BlueStacks programıyla oynamanıza kesinlikle gerek yok, minecraftı ücretsiz bir şekilde vereceğim linkten önce indirin indirdikten sonra indirdiğimiz minecraftın üstüne forge kuracağız ve mobilya modu ekleyerek soruna son vereceğiz lütfen önce şu linkten bilgisayara minecraftı indirin ;
Bu Launcherde hazır forge bulunmakta kuracağınız modun sürümüne bakın ve %appdata% kısmına mods klasörü oluşturarak indirdiğiniz modun sürümüne uygun TLauncherin vermiş olduğu Forgeyle giriş yapınız ve modlar yüklenmeye başladı, artık oynanabilir.

Discord
Sunshine#0368
Daha açıklayıcı olmasını isterseniz çok daha detaya girebilirim.

Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
"Minecraft PE Ustası" gibi bir uygulama var play store'da, bunu bluestacks'e yükleyip ordan bir mobilya modu seçip kurabilirsiniz. Ben eskiden telefondan böyle yapardım ama hiç bilgisayar versiyonunu denemedim.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Daha açıklayıcı olmasını isterseniz çok daha detaya girebilirim.
Çok teşekkür ederim, şu an indiriyorum, bu benim için çok önemli, umarım sabah uyandığında başarmış olurum.:)

Discord
Sunshine#0368
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhabalar o halde adım adım anlatalım, Minecraftı bu bilgisayardan BlueStacks programıyla oynamanıza kesinlikle gerek yok, minecraftı ücretsiz bir şekilde vereceğim linkten önce indirin indirdikten sonra indirdiğimiz minecraftın üstüne forge kuracağız ve mobilya modu ekleyerek soruna son vereceğiz lütfen önce şu linkten bilgisayara minecraftı indirin ;
Bu Launcherde hazır forge bulunmakta kuracağınız modun sürümüne bakın ve %appdata% kısmına mods klasörü oluşturarak indirdiğiniz modun sürümüne uygun TLauncherin vermiş olduğu Forgeyle giriş yapınız ve modlar yüklenmeye başladı, artık oynanabilir.
Merhaba, ben şimdi bu Launcherda ne yapmam gerekiyor?