minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

8 yaşındaki oğlum için yazıyorum, lütfen destek verin.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhaba, bu foruma 8 yaşındaki oğlum için üye oldum. Bilgisayardan Bluestacks programından Minecraft oynuyor. Yeni model mobilyalar için bir mod varmış. Bunun için forge modu indirmeye çalışıyorum. Ama "bu dosyanın bu eylemi gerçekleştirebilmek için ilişkilendirildiği bir uygulama yok diyor, varsayılan uygulamalardan ekleyin diyor." hatası veriyor. Bir türlü yapamadım. Ben oyunlardan anlamıyorum ve oğlum ağlayıp duruyor. Ne yapmam lazım?

#PÖH
Discord
KR1PT0N PÖH#5634
Seçkin madenci.
Discord
Minecraft'In bilgisayarda crack oyununu daha önce kurup oynadınızmı acaba?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
#PÖH
Discord
KR1PT0N PÖH#5634
İnner core uygulamasını, telefona indiriyor, doğru mu? Ben bilgisayardan işlem yapamıyorum.
Başka bir forumdan araştırdım ve bunu buldum elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz
bizim minecraftın bilgisayar sürümünde bilgimiz mevcut mobil sürümüyle pek uğraşmıyoruz

İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
Merhabalar, eğer hiç bir türlü çözemezseniz videolu anlatım bile çekeriz sizler için. Forumumuza hoşgeldiniz. Bizi tercih ettiğiniz için de ayrıca teşekkür ederiz. Lütfen ne sorunuz/sorununuz olursa yazın sizin için cevaplamaya son sürat devam edelim.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Başka bir forumdan araştırdım ve bunu buldum elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz
bizim minecraftın bilgisayar sürümünde bilgimiz mevcut mobil sürümüyle pek uğraşmıyoruz
Anlıyorum, bilgisayar sürümünde bilgimiz mevcut demişsiniz, ben de bilgisayardan yapamıyorum işlem.

Seçkin madenci.
Discord