MinecraftTR 1,715 Konusu 10,149 Mesajı ve 3,309 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
Üstelik her yere abartısız ve göz yoran reklamlar eklemeden!
  • v.1'a Ek olarak performans iyileştirmeleri yaptık, bazı hataları giderdik, fazlalıkları temizledik.
    Yeni rütbeler, madalyalar, flamalar, kategoriler, temada değişiklikler, hesap yükseltmeleri ekledik, herkese iyi forumlar...
    29.10.2019 - MinecraftTR Yönetimi
Minecraft Türkiye

Sona Erdi Neden batihost? - Batihost.com hesap kredisi çekilişi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadir 

Eyvallahımız kalmamıştır.
Site Sahibi
En iyi cevaplar
4
Minecraft
Rider711905
Merhabalar, forumun üyesi veya üye olmayan ziyaretçileri.
Hesap kredisi etkinliğimize katılmak için önceikle foruma üye olmalı, ve batihost id'nizi yorum olarak yazmalısınız.

1.'ye 45₺, 2.'ye 25₺ verilecektir.​

SORU: Batihost id'mi nasıl bulurum?
CEVAP: https://batihost.com/listvip.php adresinde bulabilirsiniz.

Yeni eklenen şartlar;

Çekilişe katılmak için en az 5 beğeni ve 10 mesajınız olmak zorundadır.
20:30'da çevrimiçi olmak zorundasınız.

Çekilişe katılmak için, bu konu altına, neden bizi tercih ettiğinizi ve batihost id'nizi yorum olarak yazın.
(Başkalarının mesajlarının aynısını veya kopyasını yapmak yasaktır.)

Çekilişe katılımlar 20:30'da durdurulacaktır.

Çekiliş Sonuçları

Asıl Talihliler: Nyksa, Mrtol

Çekiliş Zamanı: 31-07-2018 20:50

Tüm Çekiliş Listesi:

4cyd
AhmetOzkan
AldenSH
AlperenTR
AsilNW
CooLBeY
Eren Aslan
Erenmcl
Fabiano
Fury
GizliNarkoz
Malware
ManiacsArmy
Mertcan
Mrtol
Nyksa
Preacher
RLC
iErenStyleYT
oktay_TR
queTR
vicdum​

Son düzenleme:

Fury

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Fiyatlarınız ve +1 gb kampanyanız çok güzel, bunun yanı sıra verdiğiniz desteği de çok beğeniyorum. hiçbir firmada olmayan samimi ve sonuca ulaştıran destek burada. ve bu benim hoşuma gidiyor.

Şimdiden teşekkürler.

Batihost id'im #14482

Alqn

Zzz
Onaylı Satıcı
Sponsor
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Minecraft
Alqn
Steam ID
whatbillie
Discord
Alqn#0012
Öncelikle neden sizi tercih ettim? bir çok kullanıcı sizden sunucu alıyor ve neredeyse hepsi memnun. Bir kaç arkadaşıma sordum beni bu hosting`e yönlerdiler. Ticket atıyorum 20-30 dakika içinde cevap geliyor, diğer hostingler 1-2 saat içinde yanıt atıyor.

Batıhost ıd'm = 14569

ManiacsArmy

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Eskiden Sunucularda Çalıştığımda Batıhostdan Alınmıştı Hem Diğer Hostingler Gibi Tek FTP Vermiyorsunuz Direk Uzak Masaustunu Veriyorsunuz Bu'da Bizim İçin Daha Rahat Oluyor Fiyatlarda Ucuz + Olarak Eklemek İstiyorum CraftRise Gibi Sunucular Sizden Sunucuyu Satın Almış Oyuncusu Çok Popüler Sunucular Demekki Hizmetinizin Önüne Hiçkimse Geçemez : )
ID: 8186

4cyd

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Fiyatlarınız gayet uygun, pek çok kişi sizi önerdi, başlangıçta tereddüt ettim sonra vazgeçemedim yaklaşık 3-4 aydır sizi kullanıyorum ve gayet memnunum hem kalite hem saygı, sevgi çerçevesinde çalışma...
ID: 9999

CooLBeY

Muzlar dünyayı istila edecekmiş!
En iyi cevaplar
0
Açıkçası neden tercih ettiğimi bende bilmiyorum özel bir tercih etme nedenim yok. Yani hosting arıyodum o sırada karşıma batihost çıktı bende girdim. Tabi tanıdıkça ayrılmamam için bir çok sebep oluştu ama tercih etmemin özel bir nedeni yok.

Batihost ID = #9265

vicdum 

https://Oynoloji.Com
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
1
Minecraft
vicdum
Discord
vicdum#2067
Piyasadaki hostinglerin arasında en uygun fiyatı sunan bir firma, destek taleplerine en kısa sürede bakılıyor ve en önemlisi de firmanın sahibi Erkan abi desteğini hiçbir zaman esirgemiyor. | ID:4362

GizliNarkoz

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Siz bize uzak masaüstü sağlıyor ve sınırsız slot veriyorsunuz.Ayriyeten Discord grubunuz var ve sorunlarımızı ordan halledebiliyoruz.Siteden ticket açtığımızda neredeyse 10-15 dk içinde geri dönüş yapılıyor.Bize bedava ilk ay site sağlıyorsunuz.Size Teşekkürler.
ID: 18797

queTR

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Sorumluluk Sahibisiniz En Kısa Sürede İlgileniyorsunuz, kaliteli sağlam yönetim kadronuz var Discord'dada İyi İlgileniyorsunuz Ve Kısa Sürede Ticket Herhangibi bir Yanıt Geliyor +1GB Düşünülmüş Oda Güzel Olmuş
BiAralar Başka Host Vardı İsim Vermiyim Ona Göre Daha Kullanışlı O Kadar'da para Boş Yere Gitmiyor Artık
BATİHOST ID: 16791

xyasinw

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Batihost Demek kalite demek kalite diyince batihost akla gelir zaten. adamlar yapmış! fiyatlar ucuz işlemci vs zaten efsane!
Sunucular nedenmi kaliteli? çünkü batihost var. CraftRise, ElzemCraft, RoesCraft bu yüzden kaliteli ve ünlü.
ID: 8899

oktay_TR

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Başka bir Hostingden Batihosta Geçmiştim Yıllar Önce Sonra Bir Sorun Oldu Ticket Atmıştım Ticket a Bir İnsan Tarafından Geri Dönüş Yapılınca Çok Şaşırmıştım Bu İlgi Harika Diyerek Devam Ettim Hala Burdayım :D

ID: 5189

Mertcan

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Önceden Batihost'u hiç kullanmamıştım arkadaşımın sayesinde yavaş yavaş bende Batihost'u sevmeye başladım. Hele ki en güzel özelliği bana göre uzak masaüstündeki yönetim paneli. Aradığın her kısayol var diyebilirim gayet güzel hizmet. ID: 19652

Erenmcl

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Neden batihost : 5 yıldır serverlerde oynuyorum yönetiyorum fakat diğer şirketlerde bulamadığım teknik desteği ve kaliteyi bu adreste buldum bazen birkaç sorun olsada oluşan sorunlarım diğer şirketlere nazaran daha hızlı ve ilgili bir şekilde çözümlenebiliyor üstelik discord sunucusu server açmak hakkında hiçbir şey bilmeyenlere bile hızlı öğrenim olanağı sunuyor.
Batihost id : 19645

Fabiano

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Öğretmenler der ya hani "kitap okumazsanız hayata bakış açınız dümdüz olur." işte ben de uzun bir süre boyunca suncularımı X veya Y bilişim hizmetinden aldım. Ve ortaklarımı da oralara yönlendirdim. Sonra bir gün şans derler hani bir sunucuda "Ticket sorumlusu" olarak işe başladım. Bu sunucuda öyle emek ve çaba harcadım ki yaklaşık 1 buçuk ay sonra "Kurucu" rütbesine ulaştım. İşte o gün bana verilen "Batihost uzakmasaüstü bilgileri" ile sizi keşfettim. Kullanımı kolay ve pratikti. Sonra kendime sordum: Neden paramı onca zaman boyunca yabancı ve kalitesiz bilişimlere kaptırdım? Neden bir Türk bilişim firmasından açılmış sunucuları ciddiye bile almadım ve yabancı sermayeye katkıda bulundum? Neden herkesin ihtiyacı olduğu gibi bir şans vermeyeyim dedim ve ortaklarımdan birini aktif projemizi Batihost.com'a taşıması için ikna ettim. İşte o 1 ay boyunca kendime "Bu adamlar batar. Çok ucuz ve çok ekstra hafıza veriyorlar sunuculara" dedim. Fakat yanılmıştım. Kalitenin adresinin tek olduğunu o 1 ay'ın son günlerinde fark ettim. Ve o günden bu yana gerek ilgili destek ekipleriniz olsun, gerek ise fiyatınız olsun asla Batihosttan şaşırmadım.
O zamanlar en büyük hayalimden biri İzmir'e ofisinize gidip yüz yüze görüşmekti. Ha gittim mi maalesef ki hayır. Ardından araya okul girdi felandı filandı ne oldu? Ben Batihost'taki hesabımı ve gerçekleştirmek istediğim o IcarusNetwork projesini unuttum. Aslında unuttum değil sadece vakit ayıramadım. Dün tekrar bi nostalji olsun diye girince bu etkinliği gördüm. Belki şans bu şanstır. Umarım hedefimi sizin ile beraber gerçekleştiririm.
ID: 10171

Daiman

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Makineleriniz Çok İyi Kasma Ve Lag Hiç Yok Fiyatlar Uygun + Uzak Masaüstü Olması İnsanların Daha Fazla İlgisini Çekmekde
batihost id :

A

AldenSH

Misafir
Batihost.com ilgisi mükemmel sizinle çalıştığım için gurur duyuyorum :) | ID: 11636

AsilNW

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Neden Batihost

Güzel bir yönetim ekibine sahipsiniz kalite = Batihost batihosttan 2yıldır sunucu açıyorum daha iyisini görmedim
ID 6921

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...