Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Neden batihost? - Batihost.com hesap kredisi çekilişi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sevmek sevmekse eğer, sevmek sevmemektir.
Discord
vicdum#0654
Piyasadaki hostinglerin arasında en uygun fiyatı sunan bir firma, destek taleplerine en kısa sürede bakılıyor ve en önemlisi de firmanın sahibi Erkan abi desteğini hiçbir zaman esirgemiyor. | ID:4362

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Diğerlerine Göre Lagsız, Pingsiz , Kaliteli ve VDS İçin Hazır Kurulmuş Paketleri olduğu için Batihost
Batihost ID : #16856

Seçkin madenci.
Discord
AlperenTR#5977
4 yıl önce ilk sunucumu açarken forumlarda geziyordum batihostu gördüm başka bi ekşın yok memnunum 4 yıldır da kullanmaktayım :D

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Destek, kalite, güven ve kampanyalar. Seçmemek için neden varmı? :D

ID: 16932

Elite madenci.
Discord
Daha iyi hizmet veriyorsunuz paneliniz daha rahat geliyor ve anlayışlısınız her konuda yardımcı oluyorsunuz ve +1gb kampanyanızdan geldim :D
BATIHOST ID:

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Siz bize uzak masaüstü sağlıyor ve sınırsız slot veriyorsunuz.Ayriyeten Discord grubunuz var ve sorunlarımızı ordan halledebiliyoruz.Siteden ticket açtığımızda neredeyse 10-15 dk içinde geri dönüş yapılıyor.Bize bedava ilk ay site sağlıyorsunuz.Size Teşekkürler.
ID: 18797

Seçkin madenci.
Discord
queTR#3773
Sorumluluk Sahibisiniz En Kısa Sürede İlgileniyorsunuz, kaliteli sağlam yönetim kadronuz var Discord'dada İyi İlgileniyorsunuz Ve Kısa Sürede Ticket Herhangibi bir Yanıt Geliyor +1GB Düşünülmüş Oda Güzel Olmuş
BiAralar Başka Host Vardı İsim Vermiyim Ona Göre Daha Kullanışlı O Kadar'da para Boş Yere Gitmiyor Artık
BATİHOST ID: 16791

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Kalitenin Tek Adresi Olduğundan Batihost'u Tercih Ediyorum.
ID : 19387

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Batihost Demek kalite demek kalite diyince batihost akla gelir zaten. adamlar yapmış! fiyatlar ucuz işlemci vs zaten efsane!
Sunucular nedenmi kaliteli? çünkü batihost var. CraftRise, ElzemCraft, RoesCraft bu yüzden kaliteli ve ünlü.
ID: 8899

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...