• 11.dec.2018: Konu temizliği yapılıyor. Arkada birkaç iyileştirme daha yapıldı şimdilik.
    Bar'ımız açıldı. Yeni konu açarak, muhtabbetimize katılabilirsin. Ek olarak performans iyileştirmeleri yaptık, bazı hataları giderdik, fazlalıkları temizledik. Şu an v1.6'dayız diyebiliriz.
    Peki ya sonra? Tıkla

Tanıtım Toplayıcı V2.1 - Otomatik eşya toplama eklentisi! 1.8 - 1.13 (All bugs fixed!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Web sitesi
aithragame.com
Bence gui ve istediğimiz itemi toplaması eklenmeli eklenti gayet güzel konsolumu kaplayan kocaman yazı ayrı güzel başarılarının devamını dilerim :)

CooLBeY

Muzlar dünyayı istila edecekmiş!
Web sitesi
www.coviaki.com
Bence gui ve istediğimiz itemi toplaması eklenmeli eklenti gayet güzel konsolumu kaplayan kocaman yazı ayrı güzel başarılarının devamını dilerim :)
Orada hafif gönderme var sanki kaptım onu ahahah :D Bir daha ki güncellemede isteğini dikkate alırım.

Kodlamasına bizzat şahit oldum. Şu anki durumu ile bir toplayıcıdan gereken her şeyi karşılıyor. Konfigürasyon detayları da gayet iyi düşünülmüş, plandan öteye geçmiş bir eklenti. Ellerine sağlık Burakcığım.

CooLBeY

Web sitesi
www.coviaki.com
Kodlamasına bizzat şahit oldum. Şu anki durumu ile bir toplayıcıdan gereken her şeyi karşılıyor. Konfigürasyon detayları da gayet iyi düşünülmüş, plandan öteye geçmiş bir eklenti. Ellerine sağlık Burakcığım.
Değerli yorumun için teşekkür ederim Ali, senin beğenmiş olman çok hoşuma gitti. O zaman climpy power ahahaha :ROFLMAO:

Yeni güncelleme geldiğine sevindim. Fakat flama sorunu hala devam ediyor. Yani desenli flamayı elle kırdığımızda direk envanterimize siyah flama geliyor. Çözülürse sevinirim. Yine teşekkür ederim güncelleme için..

CooLBeY

Web sitesi
www.coviaki.com
Yeni güncelleme geldiğine sevindim. Fakat flama sorunu hala devam ediyor. Yani desenli flamayı elle kırdığımızda direk envanterimize siyah flama geliyor. Çözülürse sevinirim. Yine teşekkür ederim güncelleme için..
Hmm, ona bir bakayım ya, flama desenlerini tutmam saçma olur. Ona şöyle bir şey yapabilirim, flamayı görmezden gelirim flama direkt yere düşer yani. Normal minecraftta'ki gibi. Bu şekilde hoş olur mu sence? Olursa bir kaç işim var hallettikten sonra güncellerim bunu.

Yere düşmüş olan flamaya ait verileri bir yerde kaydet ve eğer oyuncunun evanterine gelecek olan eşya flama ise, envantere girmeden önce o flamayı sil. Bunun ardından kendin özel olarak oyuncunun eline (envanterine) 1 adet flama ekle. Bu eklenen flamanın özelliklerini yere düşen ve alınan flamanın özellikleri ile değiştir. Bir dene derim. @CooLBeY

CooLBeY

Web sitesi
www.coviaki.com
Yere düşmüş olan flamaya ait verileri bir yerde kaydet ve eğer oyuncunun evanterine gelecek olan eşya flama ise, envantere girmeden önce o flamayı sil. Bunun ardından kendin özel olarak oyuncunun eline (envanterine) 1 adet flama ekle. Bu eklenen flamanın özelliklerini yere düşen ve alınan flamanın özellikleri ile değiştir. Bir dene derim. @CooLBeY
Flama desenini tutmam saçma olurdan kastım buydu, performans kaybı olsun istemiyorum. Her flama koyuşunda kırılınca o kadar işlem gerçekleştirmek çokta akıl karı değil bence yere düşürmek bile daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Bunu biraz düşüneyim şuan hiç bir şey gelmiyor aklıma.

Flamayı boşverelim de, acil bir duruma düştüm demin kapadım o eklentiyi, başkaları adalarını kırabiliyor mahvedebiliyor. Derhal çözülmesi gereken bir durumdayız.

Hala ipeksi sorunu devam etmekte. Bunlar çözülürse çok büyük fark yaratacak. Kolay gelsin.

CooLBeY

Web sitesi
www.coviaki.com
Flamayı boşverelim de, acil bir duruma düştüm demin kapadım o eklentiyi, başkaları adalarını kırabiliyor mahvedebiliyor. Derhal çözülmesi gereken bir durumdayız.
Bugün hemen bakıyorum böyle bir şey olmamalı discorddan bana ulaşırsanız iyi olur hatayı hemen çözmemiz açısından CooLBeY#2134

CooLBeY

Web sitesi
www.coviaki.com
Derslerinden dolayı geç yazıyorum. Vize haftasından sonra discord'a biraz daha bakacağım.
Sorun çözüldü bu süre zarfında. Hatadan dolayı çok üzgünüm sunucunuza gelen zarardan dolayı da aynı şekilde.
Birazdan yeni sürümü paylaşıyorum.

Eline sağlık müthiş bir şey olmuş uzun süredir böyle bir şey arıyordum.

McWeb

Vatandaş
Eklenti yapımında kendisinin harcadığı emeği kelimelerle anlatamam, gerek bug olmaması için ,gerek hata çıkmaması için titizlikle bir kodlama yaptı. Herkes için AutoPickup gibi ölü - Son güncellemesi 2017 Mart - bir eklentiyi kullanmaktansa bu eklentiyi kullanmak daha mantıklı bir karar olur. (Ama hala öğrenecek çok şeyi var...)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...