Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Tanıtım Toplayıcı V2.1 - Otomatik eşya toplama eklentisi! 1.8 - 1.13 (All bugs fixed!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin madenci.
Discord
Hala ipeksi sorunu devam etmekte. Bunlar çözülürse çok büyük fark yaratacak. Kolay gelsin.

Muzlar dünyayı istila edecekmiş!
Discord
Flamayı boşverelim de, acil bir duruma düştüm demin kapadım o eklentiyi, başkaları adalarını kırabiliyor mahvedebiliyor. Derhal çözülmesi gereken bir durumdayız.
Bugün hemen bakıyorum böyle bir şey olmamalı discorddan bana ulaşırsanız iyi olur hatayı hemen çözmemiz açısından CooLBeY#2134

Seçkin madenci.
Discord
Bugün hemen bakıyorum böyle bir şey olmamalı discorddan bana ulaşırsanız iyi olur hatayı hemen çözmemiz açısından CooLBeY#2134
Derslerinden dolayı geç yazıyorum. Vize haftasından sonra discord'a biraz daha bakacağım.

Discord
Derslerinden dolayı geç yazıyorum. Vize haftasından sonra discord'a biraz daha bakacağım.
Sorun çözüldü bu süre zarfında. Hatadan dolayı çok üzgünüm sunucunuza gelen zarardan dolayı da aynı şekilde.
Birazdan yeni sürümü paylaşıyorum.

Discord
Eklenti güncellendi! V2.1 Yayında.
KingAdmin_YT Sorunları çözüldü.
WolfCraft Sorunları çözüldü.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Eline sağlık müthiş bir şey olmuş uzun süredir böyle bir şey arıyordum.

Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Eklenti yapımında kendisinin harcadığı emeği kelimelerle anlatamam, gerek bug olmaması için ,gerek hata çıkmaması için titizlikle bir kodlama yaptı. Herkes için AutoPickup gibi ölü - Son güncellemesi 2017 Mart - bir eklentiyi kullanmaktansa bu eklentiyi kullanmak daha mantıklı bir karar olur. (Ama hala öğrenecek çok şeyi var...)

Discord
Eklenti yapımında kendisinin harcadığı emeği kelimelerle anlatamam, gerek bug olmaması için ,gerek hata çıkmaması için titizlikle bir kodlama yaptı. Herkes için AutoPickup gibi ölü - Son güncellemesi 2017 Mart - bir eklentiyi kullanmaktansa bu eklentiyi kullanmak daha mantıklı bir karar olur. (Ama hala öğrenecek çok şeyi var...)
Teşekkür ederim yorumun için :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...