Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Tanıtım Toplayıcı V2.1 - Otomatik eşya toplama eklentisi! 1.8 - 1.13 (All bugs fixed!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Kodlamasına bizzat şahit oldum. Şu anki durumu ile bir toplayıcıdan gereken her şeyi karşılıyor. Konfigürasyon detayları da gayet iyi düşünülmüş, plandan öteye geçmiş bir eklenti. Ellerine sağlık Burakcığım.

Muzlar dünyayı istila edecekmiş!
Discord
Kodlamasına bizzat şahit oldum. Şu anki durumu ile bir toplayıcıdan gereken her şeyi karşılıyor. Konfigürasyon detayları da gayet iyi düşünülmüş, plandan öteye geçmiş bir eklenti. Ellerine sağlık Burakcığım.
Değerli yorumun için teşekkür ederim Ali, senin beğenmiş olman çok hoşuma gitti. O zaman climpy power ahahaha :ROFLMAO:

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
SlenderShout#4830
Eklenti süper. Sunucumu açınca indirip kuracağım

Discord
Seçkin madenci.
Discord
Yeni güncelleme geldiğine sevindim. Fakat flama sorunu hala devam ediyor. Yani desenli flamayı elle kırdığımızda direk envanterimize siyah flama geliyor. Çözülürse sevinirim. Yine teşekkür ederim güncelleme için..

Discord
Yeni güncelleme geldiğine sevindim. Fakat flama sorunu hala devam ediyor. Yani desenli flamayı elle kırdığımızda direk envanterimize siyah flama geliyor. Çözülürse sevinirim. Yine teşekkür ederim güncelleme için..
Hmm, ona bir bakayım ya, flama desenlerini tutmam saçma olur. Ona şöyle bir şey yapabilirim, flamayı görmezden gelirim flama direkt yere düşer yani. Normal minecraftta'ki gibi. Bu şekilde hoş olur mu sence? Olursa bir kaç işim var hallettikten sonra güncellerim bunu.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yere düşmüş olan flamaya ait verileri bir yerde kaydet ve eğer oyuncunun evanterine gelecek olan eşya flama ise, envantere girmeden önce o flamayı sil. Bunun ardından kendin özel olarak oyuncunun eline (envanterine) 1 adet flama ekle. Bu eklenen flamanın özelliklerini yere düşen ve alınan flamanın özellikleri ile değiştir. Bir dene derim. @CooLBeY

Discord
Yere düşmüş olan flamaya ait verileri bir yerde kaydet ve eğer oyuncunun evanterine gelecek olan eşya flama ise, envantere girmeden önce o flamayı sil. Bunun ardından kendin özel olarak oyuncunun eline (envanterine) 1 adet flama ekle. Bu eklenen flamanın özelliklerini yere düşen ve alınan flamanın özellikleri ile değiştir. Bir dene derim. @CooLBeY
Flama desenini tutmam saçma olurdan kastım buydu, performans kaybı olsun istemiyorum. Her flama koyuşunda kırılınca o kadar işlem gerçekleştirmek çokta akıl karı değil bence yere düşürmek bile daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Bunu biraz düşüneyim şuan hiç bir şey gelmiyor aklıma.

Seçkin madenci.
Discord
Flamayı boşverelim de, acil bir duruma düştüm demin kapadım o eklentiyi, başkaları adalarını kırabiliyor mahvedebiliyor. Derhal çözülmesi gereken bir durumdayız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...